In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

08.10.2010 W auli im. Hanki Bielickiej odbył się Ogólnopolski Konkurs Gazetek Szkolnych. Oprócz przedstawicieli współorganizatora, Oddziału Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Łomży z prezesem Witoldem Wincenciakiem i sekretarzem Konkursu Janem Karczewskim, przybyli jurorzy: Krystyna Wiśniewska (Podlaskie Kuratorium Oświaty) i Zbigniew Ciborowski (Klub Fotografii "Nurt" w Łomży) oraz przedstawiciel marszałka województwa podlaskiego Czesław Rybicki. Laureaci w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce - "Modrzewiak" XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie; II miejsce - "Przeciek" z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży; III miejsce - "Nowinki Jedynki" z Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie (woj. mazowieckie). Wyróżnienia: "Peryskop" Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Marcina Wadowity w Wadowicach (woj. małopolskie), "Pryzmat" I LO im. Karola Miarki w Żorach. Statuetki i dyplomy zwycięzcom wręczył z gratulacjami prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.

9.10.2010 216 pierwszoklasistów miało swój wielki dzień – ślubowanie. Po złożeniu przysięgi przyszła pora na wysłuchanie paru słów od dyrekcji. Wysłuchali także rad od starszych roczników. Ta uroczystość włączyła spore grono pierwszaków do społeczności szkolnej. Skończył się czas, w którym byli łagodnie traktowani przez nauczycieli. Teraz muszą pokazać, na co ich stać i udowodnić, że chcą wypełnić złożone ślubowanie. Otrzęsiny były wisienką na torcie. Skecze odegrane przez  starszych kolegów i koleżanki okazały się strzałem w dziesiątkę. Krystyna i „pada śnieg” szczególnie zapadły pierwszoklasistom w pamięci. Taka dawka śmiechu miała za zadanie uśpienie ich czujności. Zadania wymyślone dla nich były zabawne, choć niektóre sprawiły trochę problemu. W końcu zapinanie bluzy w rękawicach bokserskich na dłoniach nie jest łatwe. Szkolny zespół po raz pierwszy zaprezentował się przed pierwszakami. Dyskoteka powolutku rozkręciła się i cały parkiet „ożył”. Nie tylko na auli szkolnej trwała zabawa. W salach imprezowicze nabierali sił do dalszych pląsów i dowiadywali się wielu ciekawych rzeczy o rówieśnikach.

Warsztaty dziennikarskie

W sobotę 9 października w naszej szkole odbyły się warsztaty dziennikarskie. Uczestniczyły w nich przedstawiciele gazetek szkolnych, którzy przybyli na rozstrzygnięcie konkursu tygodnika „Kontakty”. Zajęcia rozpoczęły się kilka minut po godz. 9. Składały się  z trzech części. Pierwszą dotyczącą fotografii prasowej poprowadził Zbigniew Ciborowski, znany łomżyński fotograf. Później Jerzy Lipiński opowiedział o promowaniu regionu. Na koniec redaktor naczelny  tygodnika „Kontakty” ,Władysław Tocki przedstawił   zasady redagowania gazet i czasopism.  Panowie udzielili wielu wskazówek, które bardzo pomogą w dalszych pracach nad jakością szkolnych gazetek.

Warsztaty fotograficzne

We wtorek 19 października o godz. 10 w sali 32 naszego liceum  odbyły się warsztaty fotograficzne pt.: „ Tajniki pracy fotografa”. Redaktorzy „Przecieku” z uwagą i zainteresowaniem słuchali wykładu pana dr Wojciecha Wądołowskiego, pracownika Instytutu Socjologii na Uniwersytecie w Białymstoku.  Zajęcia rozpoczęliśmy od oglądania zdjęć z Rudy Śląskiej. Ich autorem jest Marek Waśkiel. Poznaliśmy nie tylko zasady kadrowania, ale także sposoby robienia dobrych zdjęć. Dowiedzieliśmy się także, jak efektownie wykorzystywać funkcje naszego aparatu (szkolnego). Spotkanie opuściliśmy z większym zasobem wiedzy i z ogromną chęcią wykorzystania jej w praktyce.

 

3.11.2010 – Dla większości młodzieży z naszej szkoły, środa była dniem wolnym od nauki. W czasie, gdy my leniuchowaliśmy, trzecioklasiści przechodzili ciężką próbę. Przyszli do szkoły i stawili czoła próbnej maturze z matematyki. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że kalkulatory nie zawiodły!

 

10.11.2010 – Nasi chłopcy z drużyny koszykówki zdobyli I miejsce w turnieju Szkół o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Rozgrywki odbyły się w ostatnim miesiącu w czasie sobotnio-niedzielnych Spotkań Koszykarzy. Przygotowaniem drużyny zajął się Konrad Haponik. Gratulujemy.

 

Dodaj komentarz