In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE II LO 2011/2012

Historia

29.03.2011 w Białymstoku odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”.

1. miejsce zajął Jacek Chrostowski z kl. 1e , tym samym awansował do zawodów centralnych, które odbędą się w Warszawie w dn. 24-26.05.2012r.

4. miejsce zajął Łukasz Fabiszewski z kl. 2c.

XXXVIII Olimpiada Historyczna

- część pisemna, która odbyła się 07.01.2012r. – do zawodów okręgowych w Białymstoku zakwalifikowało się 3 uczniów: Łukasz Fabiszewski kl. 2c , Aleksander Kołowski kl. 2e, Milena Zadroga kl. 2a

- część ustna, która odbyła się 13.01.2012r.- do zawodów okręgowych dostała się Milena Zadroga z kl. 2a. Zajęła ona 13. miejsce w tym konkursie.

W dn. 03.04.2012r. w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku odbył się finał XII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Polska Piastowska”. 7. miejsce zajął Jacek Chrostowski kl. 1e.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

-test (11.01.2012r.) – 1. miejsce w szkole zajęła Ewelina Gołaszewska z kl. 3d

-praca indywidualna (15.11.2011r.)- 1. miejsce w szkole zajęła Dorota Andrzejewska z kl. 3c

Konkurs „Wojny Tureckie. Od Warny do Wiednia” odbył się 24.10.2011r. w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z łomżyńskich liceów i gimnazjów. Triumfowali uczniowie naszej szkoły: 1. miejsce zajął Jacek Chrostowski kl. 1e, 2. miejsce zajęła Izabela Gardocka kl. 3b

21.10.2011r. został przeprowadzony konkurs „Test Historia – Oxford. Plus VIII Edycja”.  W naszej szkole wzięło udział 21 uczniów z klas 1-3 i aż 16 z nich uzyskało tytuł laureata.


 

Matematyka

W marcu 2012r. przeprowadzono I Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2012”. Wyróżnienie otrzymali:

1.     Bartosz Paduch kl. 1c

2.     Karol Chiliński kl. 1b

3.     Piotr Cwalina 2d

4.     Ewa Górska kl. 3b

5.     Żaneta Rogińska kl. 3b

6.     Dorota Andrzejewska kl. 3c

7.     Magdalena Jakacka kl. 3a

Finaliści II Konkursu Matematycznego organizowanego przezPWSiP w Łomży (marzec 2012r.)

1.     Ewa bielicka kl. 3d

2.     Rafał Chrostowski kl. 3e

3.     Bartosz Górski kl. 3f

4.     Monika Kozicka kl. 3a

5.     Damian Nagórski kl. 3e

6.     Żaneta Rogińska kl. 3b

7.     Martyna Tarnacka kl. 2c

8.     Marcin Wieczorek kl. 1e

9.     Katarzyna Zacharczyk kl. 3d

III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Test Matematyka plus” XVI Edycja (listopad 2011r.)

1.     Dorota Andrzejewska kl. 3c – laureat V stopnia

2.     Anna Płocka kl. 3a – laureat V stopnia

3.     Ewa Bielicka kl. 3d – laureat V stopnia

4.     Monika Kozicka kl. 3a – laureat IV stopnia

5.     Damian Nagórski kl. 3e – laureat V stopnia

6.     Magdalena Jakacka kl. 3a – laureat V stopnia

7.     Katarzyna Zacharczyk kl. 3d – laureat II stopnia

11.05.2012r. odbyła się XVII edycja powyższego konkursu. Wyniki będą znane niebawem.

Aerobik

W Finale Licealiady Województwa Podlaskiego w Aerobiku Dziewcząt zespół z naszej szkoły pod opieką p. M. Rutkowskiej zdobył II miejsce.

Fizyka

12.03.2012r. uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z Ogólnopolskim Konkursem Fizycznym „Eureka”.  Bardzo dobry wynik uzyskał Rafał Boguski z kl. 3c, wyróżnienie zaś otrzymała Katarzyna Zacharczyk z kl. 3d.

W dn. 26.03.2012r. odbył się Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2012”

Językniemiecki

20.04.2012r. uczniowie wzięli udział w Olimpiadzie Wiedzy „Test Oxford plus”

W finale Konkursu Recytacji i Czytania Utworów Niemieckojęzycznych pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły. Byli nimi: Rafal Grunwald kl. 3c, Natalia Wysk kl. 3b oraz Nikola Skawska kl. 3e.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!