In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

Drużyna II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, której opiekunem jest prof. Konrad Haponik, zakwalifikowała się do I Ligii, w której znalazło się 12 najlepszych zespołów w województwie . Rywalizacja trwała przez cały rok a do rozegrania było 11 spotkań. Po sezonie zasadniczym, kiedy 'każdy z każdym' rozegra mecze, zostaje ustalona kolejność. Wtedy pierwsza czwórka gra w finale wojewódzkim o medale.

Tegoroczny finał odbył się 22 marca w Białymstoku. Były tam zespoły VI LO Białystok, II LO Białystok, IV LO Białystok i II LO Łomża. Po rozegraniu czterech spotkań dodatkowych oraz zaliczeniu całego sezonu, drużyna chłopców II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży zdobyła trzecie miejsce oraz brązowy medal. Pierwsze miejsce zajęło VI LO z Białegostoku, drugie II LO Białystok, zaś czwarte miejsce IV LO Białystok.

Jest to drugi medal z rzędu naszej drużyny, gdzie w poprzednim roku zdobyliśmy srebro. W całym dorobku to już 9 medal Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców. Jest to także najbardziej utytułowana sekcja koszykówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych w Łomży.

Dla przypomnienia największe sukcesy koszykarzy II LO to: dwukrotne Mistrzostwo Województwa Podlaskiego (jako reprezentacja województwa znaleźliśmy się na mistrzostwach Polski oraz dwa razy mieliśmy tam IV miejsce, gdzie spotyka się 16 najlepszych drużyn w Polsce - 16 mistrzów województw). Również z drużyny naszej szkoły wywodzi się najlepszy zawodnik w Polsce - Wilczek Łukasz, który był w Stanach Zjednoczonych, gdzie dostał propozycję współpracy. Na meczu pokazowym został wybrany najlepszym zawodnikiem. Jednak zyskał szansę grania w Polsce. W tej chwili jest w drużynie Legii Warszawa, gdzie jest kapitanem tego zespołu.

Chrzanowska Paulina, kl. II F

Sobolewska Patrycja, kl. II F