In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

                         także w Łomży –

zapraszamy do II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej

        8 grudnia 2016 r. godz. 19:00

             II LO w Łomży

Plac Kościuszki 3 (hala sportowa)

               wstęp wolny

Pokaz zestawu  KRÓTKO: SUBKONTYNENT INDYJSKI (113’)

Kuratorzy: Rita Datta i Premendra Mazumder

Gość pokazu: Rita Datta
Program:
The Impasse, Mayuri Walke, India 2015, 20’
Between, Sreecheta Das, India 2016, 11’
Sweetheart, Christo Tomy, India 2015, 24’
Statement After My Poet Husband's Death, Tasmiah Afrin Mou, Bangladesh 2016, 15’
Dying Dreams, Sudath Abeysiriwardana, Sri Lanka 2016, 19’
The Slave, Arun Deo Joshi, Nepal 2015, 24’

Indie są największym w świecie producentem nie tylko filmów fabularnych, ale również krótkometrażowych i dokumentalnych (w 2015 roku wyprodukowały 2445 filmów pełnometrażowych, 12356 dokumentalnych i krótkometrażowych, w 42 językach i dialektach). Dzięki zróżnicowanej topografii, demografii i wielokulturowości, filmowcy rozwijali się na przestrzeni lat, mając do dyspozycji nieskończoną liczbę tematów. Wraz z pojawieniem się niedrogiej technologii cyfrowej, filmowcy w Indiach i krajach sąsiednich (Pakistanie, Bangladeszu, Sri Lance, Nepalu i Bhutanie) zaczęli kręcić eksperymentalne filmy krótkometrażowe i dokumentalne, które są doceniane na najważniejszych festiwalach filmowych na świecie. W tej filmowej podróży możemy zauważyć zmieniającą się i trudną dynamikę stosunków społeczno-politycznych subkontynentu. Podczas gdy filmy fabularne na ogół nie przedstawiają trudnej rzeczywistości, krótkie formy i dokumenty potrafią zadawać kłopotliwe pytania i kwestionować system. Bliżej im do codziennej rzeczywistości, a tym samym łatwiej jest zrozumieć różnorodność subkontynentu. W Indiach i krajach sąsiednich z różnych przyczyn nie ma jeszcze możliwości regularnego oglądania tych filmów w salach kinowych. Takie produkcje są uzależnione od alternatywnych metod dystrybucji i mają niszowych odbiorców. Jednak wraz z pojawieniem się technologii cyfrowej oraz systemu dystrybucji online, krótkie filmy na subkontynencie stale zyskują na popularności.
Festiwal zrealizowany z dotacji Miasta Białegostoku oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Organizator: Białostocki Ośrodek Kultury – DKF „GAG”

Współorganizator: II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży

        Fundacja Edukacyjno – Kulturalna „ Leonardo”
Więcej: www.zubroffka.pl
www.facebook.com/zubroffka

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA – swoisty kulturalny pomost między Wschodem i Zachodem, Północą i Południem – zaczyna drugą dekadę swojego istnienia. Tegoroczna, 11. edycja imprezy odbędzie się od 7 do 11 grudnia.
Festiwal po raz kolejny zagości z filmowymi pokazami w Białymstoku i ośmiu innych podlaskich miejscowościach, odwiedzi kina, galerie, ośrodki kultury i kluby, licea i białostocki uniwersytet, miejski stadion i Pałac Branickich.

W tym roku, do ośmiu konkursów selekcjonerzy wybrali 121 najciekawszych filmów (spośród prawie dwóch tysięcy!). Widzowie zobaczą także specjalne projekcje filmów krótkometrażowych z całego świata, m.in. z Iranu, Armenii, Kanady i Indii. Ogółem, w ciągu pięciu dni można będzie obejrzeć ponad 250 krótkometrażówek!

Międzynarodowe Jury oceni filmy w trzech konkursach krajowych (Amatorzy, Studenci, Niezależni) i dwóch międzynarodowych (Okno na Wschód, Cały ten Świat). Inne Jury przyjrzy się filmom w nowym konkursie eksperymentów i video-artów (Na skraju), jurorami będą także dzieci (konkurs Kids) i trochę starsza publiczność (konkurs Music video). Już tradycyjnie widzowie przyznają też swoją nagrodę – Dzikiego Żubra. Oprócz Grand Prix festiwalu oraz nagród i wyróżnień w każdym z konkursów, przyznawane są nagrody specjalne za najlepszą: Animację, Dokument, Fabułę, Zdjęcia oraz Muzykę.

ŻUBROFFKA to przede wszystkim filmy, ale w programie znalazły się także energetyczne koncerty, spotkania z twórcami, wystawy, panele dyskusyjne oraz warsztaty.

Dodaj komentarz