In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

22 grudnia 2016 roku w naszej auli mogliśmy zobaczyć ponad efekt miesięcznej pracy grupy uczniów, którzy postanowili zaprezentować autorski spektakl jasełkowy. Przedstawienie było prezentowane dwukrotnie tego dnia, tak aby mogli obejrzeć je wszyscy uczniowie naszego liceum. ponieważ zostało podzieloe na dwie tury.

Zaciemnione okna na auli szkolnej i dodatkowe oświetlenie reflektorów i lamp spektaklu natychmiast wprowadziły nas w nastrój ,,tajemnicy,,. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele zastanawiali się, czym w tym roku zaskoczą nas szkolne jasełka. Nie zawiedliśmy się. Tegoroczny spektakl był zupełnie inny. Nie była to tradycyjna wersja jasełek.

 Patrząc chociażby na bohaterów tego spektaklu: Anioła Stróża (przypominającego jednego z naszych nauczycieli), współczesnych polityków, podopiecznych MOPS-u i inne nietypowe postacie można powiedzieć, że w powietrzu było czuć awangardę. Publika na satyryczne sceny reagowała gromkim śmiechem oraz brawami. Aktorzy wcielali się w swoje role mistrzowsko. W pewnym momencie występujący zaprosili nawet widownię do wspólnej zabawy na scenie. Kolejna odsłona Jasełek okazała się sukcesem. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim występującym i odpowiedzialnym za spektakl.

Przygotowania do jasełek trwały ponad miesiąc. Próby do przedstawienia odbywały się głównie w weekendy. Scenariusz wspólnymi siłami tworzyli wszyscy aktorzy. Jednak w pełni odpowiedzialna za reżyserię jest Agnieszka Żyjewska z klasy IIE . W role kolejno wcielili się : Marcelina Markowska z klasy IIIF jako Maryja, Szymon Durczyński kl. I zagrał Józefa, Bartek Liszewski kl. IIIE jako wcześniej wspomniany Anioł Stróż, Radosław Wałkuski z kl. IIIB wcielił się w aż trzy role- Donalda Trampka (Katarzyna Prokopowicz z kl. IIIF wystąpiła jako jego żona) bezdomnego oraz kelnera, Aleksandra Żochowska z kl. III E była Angelą Precel, Paulina Grądzka z kl. II D na czas jasełek została Beatą Szydełko. W spektaklu wystąpili także: Patrycja Filipkowska i Mateusz (Matt) Piekarski z kl. III A, Róża Różanowska kl. III F oraz Krystian Kurkowski, Hubert Gliński - kl. III D. Natalia Kulesza i Agnieszka Żyjewska z kl. II E wcieliły się w kamerzystę i dziennikarkę, Kacper Dziekoński kl. III E zagrał narratora i dziennikarza, Sandra Sierzputowska kl. III A jako recepcjonistka, Przemek Piotrowski kl. III F zagrał wokalistę zespołu Akcent- Zenka Martyniuka, Marlena Pieńkowska i Julia Przestrzelska z kl. III F śpiewały jako Spice Girls, a towarzyszył im tańczący Łukasz Szeligowski z kl. II D. Za oświetlenie odpowiedzialni byli Przemek Szejman i Jakub Potrzebko z kl. II D, za oprawę muzyczną oraz dźwięk Marcin Jurczak z kl. III D i Paweł Urbanowski kl. III c Scenografią zajęła się Marianna Markowska z kl. II. Opiekunem i koordynatorem całego przedstawienia był brat Piotr Anusiewicz.

Widząc zachwyt malujący się na twarzach oraz słysząc pozytywne komentarze od uczniów i nauczycieli po jasełkach, mogę jednogłośnie stwierdzić, że aktorzy stanęli na wysokości zadania i w pełni podołali wyzwaniu jakim jest ten niełatwy spektakl - Jasełka.

Myślę, że w imieniu wszystkich uczniów mogę podziękować za świetną zabawę i udowodnienie po raz kolejny, że szkoła wcale nie musi być nudna.

Adriana Staniurska kl. II E

Jasełka można obejrzeć w zakładce II LO w mediach 

Dodaj komentarz