In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

23 lutego gościliśmy w naszej szkole niezwykłych gości. Z naszego zaproszenia skorzystały pięciolatki i z pobliskiego przedszkola ,, Mały artysta". Konkretnie dzieci z grupy ,,Misie".

A zaczęło się tak….Samorząd uczniowski postanowił zorganizować w ,,Tłusty czwartek" bal ostatkowy dla przedszkolaków, połączony z lekcją na temat strojów karnawałowych i samodzielnym wykonaniu maski karnawałowej....Nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak bardzo trudne wyzwanie nas czeka. Co roku organizujemy otrzęsiny, bal choinkowy dla dzieci nauczycieli, szkolne „ Marysieńki". Bal dla 22 pięciolatków wydawał się błahostką.

Cóż rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Najpierw zabawa na auli szkolnej, czyli próba nadążania za ponad dwudziestką pełnych werwy i entuzjazmu dzieciaków. Potem gry i rywalizacje, w tym słynna z choinek w II LO ,, zabawa z krzesłami i przerywaną muzyką". Niektórym z nas brakowało sił biegając za maluchami. Skąd one mają taką kondycję : )

A potem lekcja…. Dwadzieścia dwoje wpatrzonych w nas pięciolatków i tylko kilkoro uczniów z SU do prowadzenia zajęć. A tu jedno dziecko chce siku, drugie nie ma czerwonej kredki, a trzecie prosi o przywiązanie sznureczka do samodzielnie malowanej maski. Kolejne ma katar i … od początku siku, katar, sznurek. Smutne oczy malucha, który nie może znaleźć upuszczonej przed chwila kredki. Nieśmiała dziewczynka, która nawet nie zaczęła rysować. Rozbrykany chłopczyk, który zadaje 10 pytań w ciągu 5 sekund. I znowu katar, sznureczek, ktoś nie dostał cukierka i jest mu smutno. Komuś pękł balonik, mała Pola chciałaby dostać dwa. I jeszcze maluch podskakujący z radości, bo Michał K. z II c zachwycił się jego maską. I znowu sznureczek, katar, radość, pytania, zgubiona kredka….

Pytanie, jak trzy panie przedszkolanki na co dzień radzą sobie z taką gromadką dzieci? Podziwiamy i dziękujemy za przyjemność przebywania i opieki nad maluchami i lekcję pokory, a może też dorosłości.


Dziękuję serdecznie Magdzie i dziewczętom z IB oraz Jędrzejowi i Michałowi K. z II c oraz Adzie z II e za organizację balu i lekcji oraz zaangażowanie i cierpliwość.


Izabela Czajkowska – opiekun SU