In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

W roku szkolnym 2016/2017 w ramach SU przeprowadzono następujące działania:
- 7 IX - zorganizowano koncert dla uczniów klas pierwszych , rozpoczynających naukę w naszej szkole (z inicjatywą wystąpili chłopcy z Samorządu Uczniowskiego, obecnie uczący się w klasach maturalnych: Przemek Piotrowski, który zaśpiewał kilka utworów oraz Paweł Wiski akompaniujący na gitarze);
-  23 IX  we współpracy z Panią Jolantą Šimon zorganizowano Europejski Dzień Języków w naszej szkole (konkursy, przebranie klas) oraz włączono się do miejskich obchodów w Galerii Veneda;

-  29 IX 2016 r. przygotowano otrzęsiny dla uczniów klas I tematyka ,,Cyrk";

(niesamowity wkład w opracowanie scenariusza oraz scenografię  przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Karoliny Poliszkiewicz oraz Matta - Mateusza Piekarskiego i Patrycji Filipkowskiej);
- 20 X reaktywowano Szkolne Koło Wolontariatu (uczniowie II LO pomagają w świetlicach MOPS-u oraz Caritasu, organizują także akcje charytatywne w szkole i poza szkołą);

- X 2016 r.  V 2017 r. przedstawiciele SU wzięli udział w kampanii społecznej ,, Pola Nadziei” organizowanej przez fundację ,, Pomóż Im,,, która prowadzi hospicjum na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi;

- wspólnie ze szkolnym kołem PCK czterokrotnie w b.r. szkolnym zorganizowano Akcję Krwiodawstwa ,,Podziel się życiem" (łącznie przeprowadzono już jedenaście takich akcji w naszej szkole);
- 6 XII odbyły się szkolne Mikołajki, w tym konkursy, przebrania klas);

- 13 i 14 XII uczennice klasy III f i III a przeprowadziły akcję charytatywną na rzecz dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku (w ramach przedświątecznej kawiarenki charytatywnej w auli szkolnej, w trakcie przerw możne było kupić pyszne tosty, ciasto i babeczki, przeprowadzono także zbiórkę do puszek na rzecz fundacji ,,Pomóż Im,, z Białegostoku;

- 2 XII zorganizowano szkolne wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Łomża (naszą szkołę reprezentują Jędrzej Lutostański , który został wiceprzewodniczącym, MRM oraz Błażej Twarowski)
-  szkolna grupa teatralno - kabaretowa ,,Nierówno pod sufitem” przygotowała trzy występy, z których największym sukcesem okazał się wystawiony z okazji Dnia Kobiet skecz ,,Żona,,;

- w dniach 17-18 I odbyły się Dni Kultury Uczniowskiej: występy klas pierwszych, kabareton, konkursy na przebranie, mecz nauczyciele kontra uczniowie - siatkówka;

- w styczniu kandydaci przeprowadzili kampanie wyborcze w wyborach na przewodnicząca SU;
- przygotowano filmiku z podziękowaniem dla Karoliny Poliszkiewicz - odchodzącej przewodniczącej SU;

- 25 I zorganizowano zabawę choinkową dla dzieci pracowników II LO (cechy dobrego animatora dziecięcej ujawniły dziewczęta z klasy I b, pod przewodnictwem Magdaleny Kalskiej);

- 19 I - przeprowadzono wybory przewodniczącego SU - berło SU przejęła Agnieszka Żyjewska - uczennica kl. II e ;

- 14 II obchodziliśmy Szkolne Walentynki, z tradycyjną pocztą walentynkową oraz nowatorskim konkursem na Parę Roku. Konkurs wygrała Pani profesor Tatiana Ovchinnikova wraz ze swoim kotem Fuksem :);

- 23 lutego gościliśmy w naszej szkole niezwykłych gości (z zaproszenia na bal karnawałowy w naszej szkole skorzystały pięciolatki i z pobliskiego przedszkola ,, Mały artysta", konkretnie dzieci z grupy ,,Misie");
- 2 III przedstawiciele SU wzięli udział w II  Miejskiej Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych;
- 8 III obchody Dnia Kobiet (tzw. Dnia Sukienki) oraz zorganizowanego z tej okazji Kabaretonu (Nie zawiodła  Szkolna grupa teatralno - kabaretowa ,,Nierówno pod sufitem". W skeczach ,,Żona", ,,Zakład pogrzebowy" oraz ,,Zmiana nazwiska " zobaczyliśmy w świetnych aktorsko -  satyrycznych odsłonach Pawła Wiskiego z kl. III e, Jędrzeja Lutostańskiego oraz Krzysztofa Michała Wądołowskiego z II c);

- 21 III - przeprowadzono akcję Wiosna przyszła na chilloucie, wraz z zorganizowaniem kawiarenki charytatywnej na rzecz Krystiana - podopiecznego Fundacji ,,Pomóż Im,, z Białegostoku;

- 6 IV zorganizowano Dzień otwarty II LO, (przygotowanie plakatu promującego szkołę, ulotek, spotu reklamowego, projektu roll up'u, występu artystycznego, wystroju sal, konkursów itp. a także organizacja meczu nauczyciele vs uczniowie w siatkówkę):

- 28 IV obchodziliśmy Święto szkoły oraz ,,Marysieńki";

- 3 VI przedstawiciele SU uczestniczyli  jako wolontariusze w III Pikniku Organizacji Samorządowych;
- 9 VI zorganizowano zbiórka na rzecz Fundacji dla osób Niepełnosprawnych i Niewidomych z Gdyni (zbiórkę zorganizowano w Międzynarodowy Dzień Przyjaźni);

- przez cały rok przeprowadzano zbiórkę zakrętek na rzecz Hospicjum p.w. Św. Ducha w Łomży;
- przygotowanie akademii i uroczystości szkolnych, takich jak Dzień Edukacji narodowej czy zakończenie Roku Szkolnego klas III;

- prowadzenie radiowęzła szkolnego;

- współprowadzenie strony internetowej szkoły.Dziękuję dyrekcji szkoły oraz koleżankom i kolegom z rady pedagogicznej pracownikom szkoły za pomoc w realizacji przeprowadzonych działań.


                                                     
                                 opiekun Samorządu Uczniowskiego Izabela Czajkowska