In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

 

12 Edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA odbędzie się od 6 do 10 grudnia 2017 roku. Festiwal jest marką samą w sobie – to największe tego typu wydarzenie w tej części Europy! ŻUBROFFKA od ponad dekady buduje kulturalny pomost między Wschodem i Zachodem, Północą i Południem, dzięki czemu w Białymstoku i na Podlasiu spotyka się twórcza energia z całego świata. ŻUBROFFKA to mądre filmy, niepowtarzalne spotkania z twórcami, warsztaty, panele dyskusyjne, energetyczne koncerty i interesujące wystawy.


W 2017 roku, do ośmiu konkursów selekcjonerzy wybrali 125 najciekawszych filmów (spośród prawie dwóch tysięcy!). Jak zwykle, w programie znajdą się także specjalne projekcje produkcji krótkometrażowych z całego świata. W ciągu pięciu dni widzowie obejrzą łącznie prawie 300 krótkich filmów, na pokaz których – jak zawsze – wstęp jest bezpłatny.


Od lat Festiwal gości w zaprzyjaźnionych instytucjach i placówkach kultury, w galeriach, liceach, na uczelniach, klubie i w szkole językowej. W tym roku krótkie kino z całego świata pojawi się w aż 11 podlaskich miejscowościach
    

   Pokazy w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży

                            7 grudnia 2017 (czwartek)

godz. 18:00 Łomża / II Liceum Ogólnokształcące, Plac Kościuszki 3 

      Pokaz Zaufaj mi – Pokolenia. Na rozdrożach (70’), wiek: 16+

 

Każde pokolenie rozumie świat na swój sposób – szczególnie młodsze generacje pragną dużych zmian. Dążenie do zmian i możliwość ich wprowadzania jest dokładnie tym, co czyni świat ekscytującym miejscem. Jest także jednak przyczyną wielu pytań i problemów do przedyskutowania, ale rzadko dostarcza prostych odpowiedzi.

Filmy wybrane do programu ilustrują różnice międzypokoleniowe, dotyczące kluczowych spraw rządzących naszym życiem i pokazują, że ostatecznie to zaufanie decyduje o możliwości rozmowy, wzajemnego zrozumienia lub też – co jest najtrudniejsze – zmianie.

 

Koordynatorzy: Tomasz Adamski, Krzysztof Sienkiewicz, Maciej Rant

 

Program:

Trzy rozmowy o życiu, Julia Staniszewska, Poland 2016, 25’                                    

Picnic, Jure Pavlovic, Croatia 2015, 13’

My Dad, Marcus Armitage, United Kingdom 2014, 6’

Interior familia, Gerard Quinto, Esteve Soler, David Torras, Spain 2014, 13’

 


Festiwal zrealizowany z dotacji Miasta Białegostoku

oraz dofinansowania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Organizator: Białostocki Ośrodek Kultury – DKF „GAG”

Współorganizator: II Liceum Ogólnokształcące w Łomży, Fundacja „Leonardo”


Więcej:
www.zubroffka.pl
www.facebook.com/zubroffka