In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

`17 i 18 stycznia, tradycyjnie pod koniec I półrocza Samorząd Uczniowski zorganizował Dni Kultury Uczniowskiej. Tegoroczne święto uczniów okazało się wyjątkowo ciekawym i zabawnym wydarzeniem. Obejrzeliśmy kabareton, z trzema świetnymi skeczami wyreżyserowanymi przez Krzysztofa M. Wądołkowskiego z III C, koncert ,, Męskie granie" oraz wieczór filmowy. Uczniowie rozegrali mecz w siatkówkę z nauczycielami. Oczywiście przegrywając dwa sety, ale chodzą pogłoski, że mecz był ustawiony ;)

Żaden pisarz i poeta nie opisałby też oferty klas I, które drugiego dnia DKU zaproponowały swoim kolegom i koleżankom rozrywkę w formie: karaoke, gry w Mafię, zabawę w Familiadę i inne, równie szalone przedsięwzięcia. Dość powiedzieć, że śpiew ,,karaoke" słychać było przed szkołą J.

            Opiszę tylko wycinek pierwszego dnia DKU – czyli występy klas II.

A więc….o 13.30 cała społeczność zgromadziła się na auli. Dla tych, dla których zabrakło krzeseł i miejsc na balkonie SU przygotował koce (warto zerknąć na zdjęcia poniżej). Najpierw ogłoszono wyniki w konkursie dla klasy, która najlepiej poradziła sobie z zadaniem przebrania się za płeć przeciwną – wygrała I d ( matematyczno – fizyczna sic!). Zaraz potem mieliśmy okazję obejrzeć występy naszych starszych kolegów z klas II

 

 

 

 

 

 


 
Na pierwszy ogień poszła II A. Pokazała ona przerysowanych uczniów XXI wieku, korzystając przy tym ze stereotypów utartych w społeczeństwie. Aktorzy doskonale sparodiowali poszczególne typy osób, włączając w to żarty z mediów społecznościowych, przez co przedstawienie stało się ubarwione współczesnym humorem i ironią.

Klasa II B zorganizowała konkurs podobny do telegry „Jaka to melodia?”, a do swoich zabaw zaprosiła uczniów klas pierwszych. Uczestnicy, słysząc fragment piosenki, musieli jak najszybciej odgadnąć jej tytuł i rozbić balon, który otrzymali. Zwycięska para została nagrodzona batonami.

  

Klasa II C zaprezentowała kabaret. Zobaczyliśmy scenę z pokoju nauczycielskiego oraz ,,uczniowską, satyryczną" wizję zachowań pracowników szkoły. Koledzy i koleżanki z dystansem i taktem sparodiowali kilku nauczycieli naszego  liceum, nie ubliżając przy tym nikomu i wywołując uśmiech na twarzach wszystkich obecnych. Zwłaszcza postać Pana profesora od geografii Jana Chojnowskiego została niesamowicie odegrana przez Mateusza Krakowieckiego. A tekst ,,Ta mapa i ja to dwie najstarsze rzeczy w tej szkole " wywołał salwę śmiechu

 

 

 II D także zdecydowała się na parodię pewnego teleturnieju, nazywając go  „Postaw na pół kilo cukierków”.. Do gry zaproszono dwie uczennice klas pierwszych. Dziewczyny doskonale przebrnęły przez większość pytań, mimo iż niektóre z nich dotyczyły zupełnie przypadkowych faktów, jak data śmierci serialowej Hanki Mostowiak J ( tym, którzy nie oglądali przypominam, że to postać z M jak miłość). Niestety, uczestniczki nie poradziły sobie z ostatnim pytaniem, dotyczącym naszych nauczycieli, przez co przegrały konkurs i …..nie zdobyły pół kilo cukierków J.

II E zorganizowała konkurs wiedzy o szkole. Pytania miały różne poziomy trudności: niektóre dotyczyły ceny bułki w sklepiku szkolnym,  a inne imion dębów zasadzonych przed naszym liceum.

II F zorganizowała uczniom ,,bitwę taneczną". Wybrani uczestnicy (reprezentanci kilku klas) mieli za zdanie tańczyć do wylosowanych piosenek. Zabawny był fakt, że musieli tańczyć w określonym (narzuconym przez prowadzących stylu) np. popping, zumba. Oczywiście piosenki nic a nic nie pasowały do stylów tańca J Zresztą zobaczcie sami na zdjęciach poniżej. Wielki finał odbył się pomiędzy klasami II A i II C, gdzie pary chłopców zmierzyły się w tańcu robota. Wygrała bardziej doświadczona klasa druga, jednak pierwszaki walczyły do samego końca.

 

Wszystkie występy miały w sobie ironiczne wstawki, dawkę humoru i żarty, które zrozumieliby jedynie uczniowie naszej szkoły. Moim zdaniem klasy drugie w ciekawy sposób podołały zadaniu, a tegoroczne pierwszaki powtórzą ten sukces za rok.

 

 

Marta Andrzejczyk I D