In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

19 marca 2018r. w naszej szkole pojawiła się młodzież z zaprzyjaźnionej szkoły z Izraela. Wizyta rozpoczęła się około godziny 9:20. Przybyli goście zostali zaproszeni do auli szkolnej im.Hanki Bielickiej, gdzie przywitali ich uczniowie naszego Liceum. Następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Kossakowska. Jej przemówienie tłumaczył pan Leszek Szczepara – szkolny koordynator programu „Bliżej siebie”.

Po przywitaniu gości, kilka słów o sobie powiedzieli nam nauczyciele ze szkoły Gvanim High School, po czym uczniowie klas pierwszych wręczyli gościom drobne upominki. Nasi goście  przekazali na ręce pani dyrektor słodycze i piękny zegar . Następnie obejrzeliśmy razem krótki film o Łomży, pokazujący zabytki i ciekawe miejsca naszego miasta.

Naszych gości zachwycił talentem muzycznym nasz kolega – Michał Sobociński. Wykonał utwór „Imagine” Johna Lennona. Po spotkaniu w auli nadszedł czas na warsztaty w grupach, gdzie młodzież mogła ze sobą porozmawiać, lepiej się poznać i wziąć udział w przygotowanych zabawach. Warsztaty odbywały się w siedmiu grupach, którym przewodniczyli nauczyciele jęz.angielskiego.  Następny punkt programu był bardzo rozrywkowy .Uczyliśmy naszych gości tańczyć. Pierwszym tańcem był nasz narodowy taniec „Polonez”, następnie znana wszystkim „Belgijka” i „Makarena”. Nasi goście , w ramach rewanżu również nauczyli nas jednego ze swych tańców.

Tegoroczna XI wizyta młodzieży i nauczycieli z Gvanim High School była bardzo sympatyczna. Wielu z nas po raz pierwszy zetknęło się z kulturą żydowską .Miło było spotkać  ciekawych i pełnych energii ludzi. Spotkanie na pewno długo pozostanie w naszej pamięci.

 

 

 

 Justyna Kozikowska kl.IIE. Film z wizyty w zakładce II LO w mediach.,więcej zdjęć w Galerii zdjęć