In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

 27 września zgodnie z tradycją naszej szkoły w auli II Liceum Ogólnokształcącego odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość miała na celu przyjęcie pierwszaków do grona licealistów. Uczestniczyli w niej uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami, dyrekcja szkoły, rada pedagogiczna, przedstawiciele klas pierwszych i drugich oraz rodzice.

Na początku wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn narodowy. Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych, które poprowadził Pan Mariusz Małkowski wraz z Aleksandrą Szeligowską.  Po ślubowaniu głos zabrała Pani Dyrektor oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Swoje słowa skierowali do nowych uczniów, życząc spełnienia zamierzonych celów oraz dodając im motywacji  do nauki  na najbliższe trzy lata pracy.  

 Po części oficjalnej odbyły się otrzęsiny przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Magdaleny Dąbrowskiej. Scenariusz otrzęsin, którego motywem były bajki Disney'a,  napisany został przez Jakuba Nowocińskiego, Klaudię Piankę oraz Olę Jabłońską. 

Z każdej klasy typowano przedstawicieli , którzy mierzyli się ze sobą podczas różnych konkurencji organizowanych na scenie np. jak najszybszym zjedzeniu pałeczki lodowej, rzuceniu strzałką do celu czy znalezieniu figurki ukrytej w auli. Zwyciężyła klasa 1C!Gratulujemy!  Wszyscy doskonale się bawili i na każdej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Wspaniałe dekoracje są dziełem uczniów naszej szkoły przy wsparciu łomżyńskich harcerzy. Całe przedstawienie wzbogaciły stroje udostępnione przez wypożyczalnię na ul. Kazańskiej. Po czarujących otrzęsinach rozpoczęła się dyskoteka dla  uczniów naszej szkoły. Wszyscy rewelacyjnie się bawili. Zdjęcia zrobione przez Aleksandrę Szeligowską potwierdzają, że zabawa była przednia. Około godziny 20.20 w radosnych nastrojach  i muzyką w głowie  wróciliśmy do domów. To był ponadprzeciętny wieczór. Czekamy na podobny za rok ! J 

 

 więcej zdjęć w zakladce Galeria Zdjęć

tekst:

Agata Szulc-Kubrak,

Magdalena Kalska kl.IIIB, Truszkowska Ewelina kl.IA