In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

   6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się  niecodzienny pokaz filmów. Była to 13 edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych “Żubroffka”. Jego organizatorem jest Białostocki Ośrodek Kultury-DKF- “GAG”, współorganizatorami natomiast Fundacja Leonardo i II Liceum Ogólnokształcące w Łomży.

Festiwal jest marką samą w sobie - to największe tego typu wydarzenie w całej Europie. Dzięki “Żubróffce “ na Podlasiu spotyka się twórcza energia z całego świata-czytamy w materiałach promujących tegoroczne pokazy i imprezy.

         W naszym liceum miał miejsce pokaz filmów “Oblicza patriotyzmu”. Przedstawione dzieła obrazowały wizję patriotyzmu, historii i przyszłości. Program rozpoczął wideoesej Herberta Sieleckiego “Osterreich!/Austria” o niebezpieczeństwie zapatrzenia się tylko na własny kraj i naród. Następnie oglądaliśmy dokumenty Agnieszki Elbanowskiej pt. “Polonez” o konkursie na postawę patriotyczną w Aleksandrowie Kujawskim, oraz Grzegorza Paprzyckiego “The Blackgod/Czarnobóg” o młodym przywódcy ruchu nacjonalistycznego na Ukrainie.

Poznaliśmy również historię kibiców sławnego czeskiego hokeisty, który zapoczątkowuje ruch polityczny. Przedstawił nam ją   Ondrej Salek w ”Jagr Republic”.

W kolejnym filmie obejrzeliśmy tło rewolucji 1989 roku w małym rumuńskim miasteczkuw Karpatach -“Stremt 89” Andy Puscas i Dragosa Dulea.

 

W programie znajdował się również film ukazujący podobieństwo współczesnych uchodźców i tych z czasów komuny- “Freedom/Wolność” Mircea Babina i  Vadima Tiganasa.

Były także  dwie animacje -”The Lavian/Łotysz” Janisa Cimmermanisa  o historii Łotwy i “Dialogue/Dialog” Gabora Fabriciusa traktujące o konformizmie za czasów komunizmu.

Po obejrzeniu filmów widzowie mogli zadać pytania obecnym na festiwalu twórcom, a gościliśmy autorów filmu Stremt 89 – Andę Puscas i Dragosa Dulea z Rumunii oraz Grzegorza Paprzyckiego – młodego twórcę kształconego przez prof. Andrzeja Fidyka (autor znanej „Defilady”), który zrobił wstrząsający  film Czarnobóg.         Czwartkowe spotkanie (już po raz kolejny) prowadziła pani Zosia Jaroszuk z Warszawy (producent filmowy, kierownik produkcji i filmoznawca)

Mottem, które przyświecało projekcji filmów i nasuwało się po ich obejrzeniu było to, że czasami warto spojrzeć na siebie i na swój naród z pewnego dystansu. Mamy nadzieję, że filmowy wieczór w II LO  przypadł widzom do do gustu i zaspokoił ich oczekiwania.

Jako gospodarzom miło nam było gościć twórców filmów, jak również publiczność.

Z niecierpliwością czekamy na 14 edycję “Żubroffki”.

                        Uczniowie I E