In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.

Uroczyste podsumowanie projektów realizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Łomża z okazji 600-lecia nadania Łomży praw miejskich miało miejsce 28 lutego 2019 r. w ZSWiO Nr 7 w Łomży. To wyjątkowe wydarzenie uświetnili swoja obecnością wiceprezydent miasta Łomży Pan Andrzej Stypułkowski, Prezes PSNJN Pani dr Iwona Czaplicka, Dyrektor "Wety" Pani Bogumiła Olbryś oraz Koordynatorka projektów Pani Sylwia Ewelina Makowska.

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży reprezentowała  Pani wicedyrektor Elżbieta Nieciecka i Pani Beata Trzcińska - koordynatorki projektów w naszym liceum.

Projekty realizowane były od czerwca do grudnia ubiegłego roku. W pierwszym pt. "Wie die Jugend Łomża sieht" czyli "Jak młodzież postrzega Łomżę" uczestniczyli uczniowie łomżyńskich szkół ponadgimnazjalnych. W ramach projektu uczniowie przy wsparciu nauczycieli opracowali biuletyn promujący Łomżę zawierający informacje o mieście i jego historii. - W biuletynie zostały zawarte takie obszary tematyczne jak informacje ogólne, historia miasta, kultura, gastronomia, sport, edukacja, znani i lubiani z Łomży.

Uczennice naszej szkoły: Magdalena Kalska kl. IIIB, Kamila Borawska IIIC,  Martyna Trzonkowska kl. IIIC, Karolina Trzcińska kl. IIIC i Karolina Trzaska IIID opracowały  część biuletynu dotyczącą edukacji w Łomży.

W drugim projekcie udział wzięło 14 łomżyńskich szkół. Z naszej placówki zaangażowanych było 19 uczniów. "600 pocztówek na 600lecie nadania Łomży praw miejskich" to nazwa projektu. ". Do uczestnictwa zostało zaproszonych 15 szkół z zagranicy. Głównym zadaniem było wysłanie pocztówek w języku niemieckim, został również nakręcony film promocyjny o Łomży. Uczniowie naszego liceum nawiązali korespondencję z uczniami ze szkoły w Szwecji. Wymiana jest dalej kontynuowana, a kontakty, które zostały nawiązane, zostaną na całe lata.

 

                        Beata Trzcińska