In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

22 lutego, jak co roku, odbyło się  przesłuchanie do Szkolnej Grupy Teatralno-Kabaretowej "Nierówno pod sufitem".  Decyzję o przeprowadzeniu castingu, właśnie tego dnia, podjęliśmy bardzo spontanicznie. Pomyśleliśmy, że dzięki zaskoczeniu sprawdzimy, jak kandydaci radzą sobie ze stresem i nieoczekiwanymi sytuacjami, które na scenie zdarzają się bardzo często. Rano ogłosiliśmy nabór w klasach I i II. Trzecioklasiści (to nie żarty) niech się lepiej skupią na nauce i dwie godziny później mieliśmy już zorganizowana salę na casting i …. zero jakiegokolwiek planu. Skoro ogłoszenie naboru było spontaniczne to przebieg castingu również postanowiliśmy pozostawić losowi. 

Na długiej przerwie, pod jedną z sal zaczęli zbierać się uczniowie klas I i II. Byliśmy zaskoczeni, widząc, jak wiele osób chce dołączyć do naszej kabaretowej rodziny. Każdego zainteresowanego zapraszaliśmy z osobna do "pokoju przesłuchań". Kandydaci i kandydatki  opowiadały o sobie oraz udzielały odpowiedzi na nasze przeróżne pytania. Ich zadaniem było m.in. opowiedzenie nam zabawnej historii z dzieciństwa, powiedzenie o swojej ulubionej zupie czy przekonanie nas, dlaczego to właśnie ich mamy przyjąć. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić komunikatywność i znajomość relacji międzyludzkich, aby wiedzieć, czy osoby te będą w stanie dogadać się z resztą zespołu. Za przykład wzięliśmy casting przeprowadzony rok temu, w którym sami wzięliśmy udział, jako kandydaci.  Z łezką w oku wspominamy absolwentów Krzysztofa Michała Wądołkowskiego i Jędrzeja Lutostańskiego oraz ich szalone pomysły. Niestety (lub stety), kandydatów było dużo, a każdy z nich pokazał nam, że byłby w stanie grać na naszej szkolenie scenie. Mieliśmy duży problem z wyborem, więc postanowiliśmy odłożyć drugi etap przesłuchania na następny dzień. Tym razem zaprosiliśmy wszystkich na szkolną aulę, na której każdy z przybyłych dostał losowo wybrany tekst skeczu. W małych grupkach kandydaci prezentowali swoje umiejętności aktorskie oraz własną interpretację tekstu.

Po długich naradach ostatecznie udało nam się wyłonić czterech zwycięzców. Do grona naszej kabaretowej społeczności dostali się: Katarzyna Mikucka kl. ID, Rafał Dobrowolski kl. ID , Adam Cwalina kl. IIE oraz Daniel Lemański kl. IIE.

Bardzo gorąco witamy nowe osoby w naszym zespole i cieszymy się, że to właśnie z wami będziemy mogli grać, bawić się i innych na jednej scenie.

Jak pisał Edward Stachura ,,Życie to nie teatr…", więc może życie to kabaret... Nie warto się smucić i martwić. Trzeba brać z życia jak najwięcej i bawić się każdym dniem!

Dlatego już dzisiaj zapraszamy na nasz występ z okazji Dnia Kobiet (13 marca) i kolejne, które dla Was przygotowujemy.

Małgorzata Lemańska i Daniel Kozikowski