In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

19 września 2019 roku odbyły się projekcje filmowe w Kinie Millenium zorganizowane  przez Panią  Katarzynę Kuklińską, prezeskę  fundacji „Ja i Ty” .  Hasłem tej edycji jest „Niepełnosprawność, to niezdolność do życia w pełni”. Jak co roku fundacja przygotowała czterodniowy program festiwalu, który rozpoczął się od sensów filmowych. Uczniowie naszej szkoły - Aleksandra Wierzbowska oraz Wojciech Kowalczyk z kl. II E  pełnili funkcję osób prowadzących filmowe spotkanie.

Razem z Panią Kasią Kuklińską gości przywitał  Iwo Świątkowski. - Jest „ojcem” Festiwalu, który , jak wspominała Pani Kasia „ponad 7 lat temu dał mi solidnego mentalnego kopniaka”. Na uroczystości nie zabrakło znanych osobistości - przemowę wygłosiła pani poseł Bernadeta Krynicka oraz prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.

Projekcja filmowa rozpoczęła się od filmu w reżyserii Katarzyny Dąbkowskiej-Kułacz "Niebo bez Gwiazd". Film opowiadał  o miłości między ojcem( któremu na skutek choroby pozostało kilka procent wzorku i niedługo przestanie widzieć) oraz jego 7-letnim synem, który staje się jego przewodnikiem. To, co syn ogląda po raz pierwszy, ojciec prawdopodobniej widzi po raz ostatni. Mimo choroby, a może dzięki niej, bohaterowie czerpią z życia to, co najpiękniejsze, a ich wyjątkową relację można opisać parafrazując powiedzenie: miłość jest niewidoczna dla oczu. Zdecydowanie był to film ,który najbardziej spodobał się młodzieży biorącej udział w festiwalu.
Następnie mieliśmy możliwość zobaczyć  filmy    Nuri Cihana Özdogana "Wszechwidzący" , "the Unlimited House of Krip" Garrego Robsona, "Jak opisać wielkość samolotu" Szymona Jana Sinoffa , "Podróż do cudotwórcy" Lisa Vipola oraz "Ślad" - film w reżyserii Mateusza Grzymkowskiego. ‘Ślad” to  historia Pani Kasi Kuklińskiej , która z powodu swojej niepełnosprawności nie założyła rodziny, lecz aktywnie angażuje się w akcje społeczne, które niejednokrotnie sama organizuje. Film stawia pytania o to, co najważniejsze , o sens życia nie tylko bohaterki, ale każdego człowieka. Po projekcji mogliśmy porozmawiać z twórcami - Mateuszem  Grzymkowskim i Pawłem Hołubowiczem.

Po raz kolejny jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość uczestnictwa w festiwalu i na pewno słowa wypowiedziane przez Panią Kasię na długo zapadną nam w pamięci

 " Łączy nas wrażliwość na dobro, ból i smutek, na ludzkie wartości: gdy jest nam ciężko, płaczemy, a gdy jest nam dobrze, uśmiechamy się i jesteśmy szczęśliwi"

 

 Program festiwalu

M.Reszewicz

zdjęcia z portalu W Zasięgu