In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

14 listopada w naszej szkole miały miejsce rozgrywki piłki siatkowej i koszykowej . Koszykarze z naszej szkoły zmierzyli się z drużyną Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr.5. Zwycięstwo odnieśli zawodnicy  z drużyny 2LO z wynikiem 73:56 pod opieką pana w-ce dyrektora, Konrada Haponika.

 

  

  Siatkarki II LO zmierzyły się z drużyną I LO. Mecz zakończył się wygraną "Bernata"z wynikiem 2:1.

   

Natomiast w sobotę 16 listopada  odbyły się Otwarte Zawody Pływackie organizowane cyklicznie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Najlepsi stanęli na podium! Uczniowie naszej szkoły w sumie zdobyli pięć medali:Wojciech Kowalczyk: • I. miejsce w stylu dowolnym • I. miejsce w stylu grzbietowym Aleksandra Szeligowska: •III. miejsce w stylu grzbietowym Patrycja Konopka •III. miejsce w stylu motylkowym Alicja Gosiewska  II. miejsce w stylu motylkowym. Udanych startów gratulujemy również :Julii Kozłowskiej, Wojciechowi Kielichowi oraz Kacprowi Wiśniewicz.

  

Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów!!! 

 Aleksandra Szeligowska kl.IIA , Patrycja Konopka kl.I CG