In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

07.12.2019 r. odbył się Finał Mistrzostw Miasta LZS w Tenisie Stołowym. W turnieju wystartowała reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Zawodniczki II Liceum zdecydowanie dominowały na zawodach i zajęły trzy pierwsze miejsca.

 Zwyciężyła Izabela Wysmułek z klasy IIB, srebro zdobyła Justyna Gutowska z klasy IIIB, a brązowy medal przypadł Dominice Bednarczyk z klasy IIIE.

Wśród chłopców z naszej szkoły najlepszy okazał się Kacper Tarnacki IBG, który zdobył złoty medal, srebrny medal zdobył Maciej Wasik IIIF, na piątym miejscu uplasował się Jakub Duchnowski IIE. Ponadto szkołę reprezentowali również Natalia Bikowska IA i Jakub Kalski ID. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców okazaliśmy się zdecydowanie najlepsi.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

  

                                Opiekun   Sławomir Kalski