In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

Jak co roku, Szkolna Grupa Kabaretowo – Teatralna przygotowała przedstawienie z okazji Dni Kultury Uczniowskiej.  ,, Seniorzy" i ,,Juniorzy" grupy kabaretowej wystąpili w skeczach poświęconych nauczycielom naszego liceum oraz prezentujących sytuacje, które mogą się zdarzyć w zasadzie w każdej szkole .

 Młodsi aktorzy dołączyli do grupy po przesłuchaniu w XII 2019r.

W występie udział wzięli:

Seniorzy (uczniowie klas II i III  ) : Małgorzata Lemańska, Katarzyna Mikucka,Daniel Kozikowski, Daniel Lemański,  Jakub Susoł, Adam Cwalina, Rafał Dobrowolski. 

 

Juniorzy (uczniowie klas I) : Błażej Banach, Patryk Buczyński, Kacper Pieńkowski,  Tomasz Kozikowski oraz śpiewające pierwszoklasistki:  Emilia Sobocińska , Anita Bałdyga, Gabriela Pisarek, Paulina Chyl.

Wszelkie podobieństwo do nauczycieli naszej szkoły (na zdjęciach) zastrzeżone Wink

 

opiekun Szkolnej Grupy Teatralno-Kabaretowej

Izabela Czajkowska