In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

W ostatnim tygodniu pierwszego semestru Samorząd Uczniowski zorganizował Dni Kultury Uczniowskiej. W  ciągu trzech dni uczniowie mogli chodź na chwilkę zapomnieć o szkole, a zamiast to tańczyć, śmiać się i bawić.

Pierwszego dnia motywem przebrania było DISCO lat 80. , 90.  

  Trzeba przyznać, że wielu uczniów wyglądało naprawdę jak z tamtych lat. Na każdej przerwie w auli szkolnej odbyło się ogólnodostępne karaoke oczywiście w rytmach Disco. Nie zabrakło oczywiście tańców. Dla każdego głodomora w auli czekały gofry, które nasze wspaniałe dziewczyny sprzedawały jak ciepłe bułeczki.

 

Drugiego dnia mogliśmy się przenieść w klimat lat 40.  50.  za sprawą  motywu PIN- UP. Był on pełen atrakcji. Rozpocząl się  występem naszej szkolnej Grupy Kabaretowej. Mimo małej ilości czasu na przygotowania, poradzili sobie znakomicie. Po południu, na ostatnich godzinach lekcyjnych, klasy drugie miały zadanie zaprezentować swoje klasy w wybranym przez siebie teleturnieju, przedstawieniu lub  scence.

 Klasa 2A – Top Model, klasa 2B – Jeden z dziesięciu, klasa 2 C – Kalambury,

klasa 2D – Jak to leciało?,  klasa 2E – Quiz o bajkach.

 Najlepiej zaprezentowała się klasa 2A i otrzymała mały, słodki upominek.

 

 Na hali sportowej odbył się mecz Nauczyciele vs Uczniowie.  Po bardzo ciekawym meczu nauczyciele wygrali, jednak trzeba przyznać, że  małą ilością punktów.

Dzień zakończyliśmy wieczorem filmowym, gdzie była możliwość obejrzenia filmu „Bogowie”.  Osoby, które zdecydowały się przyjść otrzymały popcorn i napój. W małym gronie, ale w miłej atmosferze można było spędzić wieczór w inny sposób. Zdecydowanie jest to coś nowego w naszej szkole.

Trzeciego i ostatniego dnia, uczniowie za sprawą przebrania mieli możliwość wcielenia się w rolę Dam i Dżentelmenów. W tym dniu jury wybrało najlepiej przebraną klasę. Zwyciężyła klasa 1B. W nagrodę otrzymała pizzę.

 Nauczyciele języka polskiego przeprowadzili konkurs wiedzy o „Panu Tadeuszu”, który wygrała klasa 2D. Na długiej przerwie na auli szkolnej odbyła się prezentacja filmików, w których nasi pierwszoklasiści musieli przedstawić wylosowaną wcześniej lekturę szkolną. Klasa 1A – „Lalka”, 1C – „Stary człowiek i morze”, klasa 1D – „Krzyżacy”,  Klasa 1AG – „Romeo i Julia”, klasa 1BG – „Mały Książę”,Klasa 1CG – „Dziady” , 1DG – „Zemsta” . Najlepiej poradziła sobie klasa 1C i w nagrodę otrzymała słodką nagrodę.

 

Podczas Dni Kultury Uczniowskiej odbyły się również wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nową przewodniczącą Samorządu została Aleksandra Szeligowska z kl.IIA- gratulujemy serdecznie!

 

Szczególne podziękowania dla Emilii Ramatowskiej, Martyny Grzymała i Pauliny Rabek od pani dyrektor Jolanty Kossakowskiej i pani prof. Magdaleny Dąbrowskiej za aktywną pracę w Samorządzie.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim zaangażowanym w Dni Kultury Uczniowskiej. To był świetnie spędzony czas Smile

Emilia Ramatowska kl.IIIB