In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

 W piątek 24 kwietnia 2020r. odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas III. Było to jubileuszowe - dwudzieste piąte, pożegnanie abiturientów w historii naszego liceum. Miało być ono bardzo uroczyste, ale z powodu sytuacji pandemii w jakiej znalazł się nasz kraj nie mogło być bezpośredniego spotkania. Uczniowie klas trzecich spotkali się z wychowawcami i dyrekcją szkoły online. Takie zakończenie pozostanie na długo w pamięci wszystkich z nadzieją ,że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.

Dyrektor szkoły Jolanta Kossakowska wraz z zastępcami , skierowała do każdej klasy słowa pożegnania i życzenia pomyślności na egzaminach maturalnych. Podziękowała wychowawcom za trzy lata wytężonej pracy oraz serce i cierpliwość okazaną uczniom. Ponieważ w spotkaniu nie mogła uczestniczyć cała społeczność szkolna , słowa pożegnania w imieniu uczniów z klas młodszych i pozostałych nauczycieli skierowała prof. Maria Kryszajtys. Treść tych życzeń zamieszczamy poniżej.

Jeszcze raz życzymy Wam wytrwałości i jak najlepszych wyników na egzaminach maturalnych.

 

W tradycję II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej wpisany jest zwyczaj uroczystego pożegnania ABITURIENTÓW – UCZNIÓW KLAS TRZECICH. Mowę, w imieniu wszystkich WYCHOWAWCÓW do młodzieży kończącej edukację, wygłasza jeden wybrany nauczyciel.

Dziś…. Panie i Panowie = Uczniowie klas trzecich

W niezwykłej sytuacji , ale w nieustającej życzliwości , jaką Was otaczamy ….zechciejcie odczytać następującą opowieść i to, co po niej następuje.

Dawno, dawno temu żył pewien mędrzec. Ludzie z całej okolicy, a nawet z innych miast przybywali do niego po radę. Żaden z nich nie odchodził niezadowolony. Wieść o jego mądrości rozniosła się po całym kraju. Usłyszał o tym pewien zawistny człowiek, pozazdrościł mędrcowi i pomyślał: – Muszę go ośmieszyć! Człowiek ów złapał motyla, uwięził go w złożonych dłoniach i udał się do mędrca. Szedł i cieszył się: – Zapytam go, jakiego motyla mam w rękach – martwego czy żywego? Jeśli powie, że żywego, to zgniotę motyla w dłoni. I wszyscy zobaczą, że się mylił. Jeśli powie, że martwego, to go wypuszczę. I wszyscy zobaczą, że mędrzec może się mylić.

Przyszedł człowiek do mędrca i mówi: – Wszystko widzisz i wszystko jest dla ciebie jawne. Powiedz, czy przyniosłem ci martwego motyla czy żywego? Mędrzec na niego spojrzał i rzekł: – Wszystko w twoich rękach!

Po co ten tekst? Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tej ostatniej chwili, aby zrobić jeszcze jedną lekcję.(To był podstęp)

A teraz na poważnie. Przyjmijcie jeszcze raz kilka życzliwych rad.

Bądźcie artystami własnego życia i świata, w którym żyjecie.

Pamiętajcie, żebyście nigdy nie byli zawistni.

Wiedzcie, że świat i życie nie są po to, aby budować swoją pozycję na kłamstwie i krzywdzie drugiego człowieka ,lecz by mądrze żyć i cieszyć się pięknem.

I zawsze wierzcie w to, co powiedział mędrzec WSZYSTKO JEST W WASZYCH RĘKACH.

Niech w waszych rękach, sercach i głowach zawsze dokonują się zwyczajne – jak motyl – cuda.

Tego Wam życzą:

Wychowawcy klas III Magdalena Dąbrowska, Beata Trzcińska, Agnieszka Adasiewicz –Zawadzka, Tatiana Ovchinnikova, Grażyna Mieczkowska, Jolanta Katarzyna Kowalewska

Dyrekcja Szkoły , Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji

Uczniowie klas I i II (choć nie mogą osobiście tego zrobić - tak jak i my - też Was żegnają serdecznie).

Łomża, 24.04.2020r. Życzliwe intencje zebrała i opracowała Maria Kryszajtys