In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.

Dnia 21 maja zespół wokalny II Liceum w składzie : Paula Bogdańska, Julia Przestrzelska, Marlena Pieńkowska, Paweł Wiski i Przemek Piotrowski ( wszyscy z kl.IIF), wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki i Poezji Śpiewanej im.J.Kaczmarskiego. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Mońkach.

Dnia 17 marca 2016r. odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2016". Wzięło w nim udział 44 uczniów z naszego Liceum. Wyróżnienie otrzymało 9 osób :

1.Kościelecki Kamil kl.IB

2.Piaszczyk Jakub kl.IC

3.Duchnowska Beata kl.IB

4.Ugniewska Sandra kl.IB

 

26 kwietnia w auli naszego Liceum odbyły się eliminacje XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.Organizatorem jest Stowarzyszenie Civitas Christiana. Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem „Poczuj radość Ewangelii”. Olimpiada rozpoczęła się Nabożeństwem Słowa Bożego, które poprowadził brat kapucyn Piotr Anusiewicz. Do testu z zakresu trzech ksiąg Pisma Świętego przystąpiło 63 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych naszej diecezji. Uczestników konkursu odwiedził bp Janusz Stepnowski, który wyraził swoją radość z powodu czytania przez młodych Słowa Bożego.

 I miejsce zajęła Joanna Zalewska uczennica II LO w Łomży, II miejsce Aleksandra Popławska uczennica II LO w Ostrołęce, a III miejsce Aleksandra Biernat uczęszczająca do III LO w Ostrołęce. Dziewczęta wezmą udział w finale konkursu, który odbędzie się w Niepokalanowie w dniach 6 -7 czerwca. 

 

17 kwietnia 2016 r. w Grajewskim Centrum Kultury już po raz dwudziesty trzeci odbył się Regionalny Konkurs Piosenki. W zmaganiach konkursowych w czterech kategoriach wiekowych udział wzięło 100 osób - wokalistów z Białaszewa, Białegostoku, Czyż, Ełku, Goniądza, Hajnówki, Łomży, Suwałk, Wojewodzina i Grajewa. Jury konkursu oceniało walory wokalne (intonację, emisję głosu), dobór repertuaru, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny. Gratulujemy Przemkowi Piotrowskiemu (II e), który w kategorii wiekowej 17 – 21 lat zdobył   wyróżnienie!Laughing

                      Izabela Czajkowska

                                                                          opiekun SU 

Nasza szkoła każdego roku bierze udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej.Cieszy się ona ogromną popularnością wśród młodzieży.Eliminacje Olimpiady są trzyetapowe.

Etap szkolny odbył się 11 stycznia 2016r. Do testu opracowanego przez Komitet Główny przystąpili uczniowie klas biologicznych I-III.Dwoje uczniów zakwalifikowało się do etapu okręgowego:

1.Łada Daria kl.IB

2.Bagiński Mateusz kl.IIA

14 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbył się etap powiatowy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS, której organizatorem jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku. W eliminacjach powiatowych wzięło udział 32 uczniów z 7 szkół ponadgimnazjalnych powiatu łomżyńskiego. Wśród laureatów tego etapu znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Karolina Sokołowska z klasy II A - zajęła I miejsce, natomiast Paulina Żukowska z klasy    I A, po dogrywce, uzyskała II miejsce. Uczennice wezmą udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w maju w Białymstoku. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Łuba 

1 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży odbył się III powiatowy konkurs recytatorski o nazwie "Znam Ziemię Łomżyńską".

 W III edycji konkursowych zmagań reprezentowało się 35 uczestników. Deklamowane były wiersze, fragmenty prozy oraz legendy opowiadające o Ziemi łomżyńskiej. Miejsca na podium zajęły między innymi dwie uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. I miejsce za recytację wiersza Henryka  Gały "Ciemne Czółno" zajęła Natalia Kulesza. Wyróżnienie uzyskała Marta Nerkowska za recytację wiersza "Nowy Adres" tego samego autora.

Sprawozdanie

W dniu 15 marca 2016 roku w naszej szkole odbył się I Etap- szkolny- trzeciej edycji konkursu Informatycznego „Infotest”, zorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Dowodem  na to jest powszechne zainteresowanie twórczością poety i śpiewaka. Dnia 18 marca 2016 roku odbył się II Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Jacka Kaczmarskiego. Młodzież z różnych stron Polski, biorąca udział w  festiwalu, zebrała się w auli Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku. Kwintet wokalno-instrumentalny w składzie: Paweł Wiski, Paula Bogdańska, Marlena Pieńkowska, Julia Przestrzelska i Aleksandra Szczyglewska z kl. IIF reprezentował II LO w Łomży,

Więcej artykułów…