In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

Historia

W dniach 24-26.05.2012r. w Warszawie odbył się III etap – zawody centralne Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”. Jacek Chrostowski został laureatem olimpiady. Zwyciężył w dwóch konkurencjach zawodów finałowych: „Eksponat muzealny” oraz „Obiekty historyczne”

KONKURSY PRZEDMIOTOWE II LO 2011/2012

Historia

29.03.2011 w Białymstoku odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864”.

Ewa Rutkowska i Katarzyna Domalewska z łomżyńskiego Zespołu Mażoretek Swing zajęły trzecie miejsce w kategorii seniorek. Duet wywalczył brązowy medal podczas weekendowego Międzynarodowego Przeglądu Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek POM-PA 2011, który odbył się w Białymstoku.

W dniu 02.10.10 w Białymstoku na Stadionie Zwierzynieckim odbyły się półfinały wojewódzkie w lidze lekkoatletycznej. Na zawodach tych wystartowały zespoły dziewcząt i chłopców naszego liceum. Rewelacyjnie spisały się nasze lekkoatletki, które ostatecznie zajęły II miejsce zdobywając 1094 punkty.

Uczestnicy biorący udział w konkursie recytatorskim wybierają jeden tekst poetycki lub prozatorski związany tematycznie z ojczyzną.

Uczestnicy konkursu piosenki patriotycznej przygotowują 2 utwory.

Zgłoszenie do pani B. Chojnowskiej (s. 38) do 15 października. Po 25 października odbędą się eliminacje szkolne które wyłonią po dwie osoby zarówno w konkursie recytatorskim jak i śpiewanym, które będą reprezentowały szkołę na IV edycji Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej "Polska to my" w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej.

Nasze osiągnięcia naukowe, artysyczne i sportowe 2005-2008

„Pęd do nauki był tu zakorzeniony w ludziach od pokoleń(...) Szczególnie wykazywała go młodzież, która była chłonna i chciwa wiedzy...”. Tak o młodzieży łomżyńskiej lat 30  minionego wieku  pisała Hanka Bielicka.

Sukcesom naszej młodzieży poza dobrym duchem przeszłości sprzyja wiara w siebie wspierana przez rodziców

i nauczycieli. Uczniowskie pasje wzmacniane pracą i nauczycielskim zapałem skutkują wielorakimi osiągnięciami.

 

Naukowe

Ogólnopolski Konkurs  Historyczny  “KRĄG",laureaci: Jolanta Brak (Ia), Cezary Cwaliński (Ie), Michał Rożniata    (IIe), Barbara  Wysocka (Ia),  Warszawa, 18.04.2006r. (op. B. Jasińska).

VI Edycja Międzynarodowego Konkursu Językowego “TEST OXFORD PLUS”, 28.10.2005r. (koord. A. Adasiewicz-Zawadzka):

w kategorii JUNIOR PLUS: Katarzyna Chojnowska (Ia) - laureatka II stopnia, Natalia Dybikowska (Ia) - laureatka II stopnia, Małgorzata Gwara (Ia) - laureatka IV stopnia

VII Edycja Międzynarodowego Konkursu Językowego “TEST OXFORD PLUS”, Warszawa, 25.04.2006r. (koord. A. Adasiewicz-Zawadzka):

w kategorii JUNIOR PLUS: Katarzyna Chojnowska (Ia) - laureatka III stopnia, Małgorzata Gwara (Ia)  - laureatka V stopnia,

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - "Kangur 2006" (op. I. Ramotowska, A. Szałkowska):

     Łukasz Kucharczyk (Ic) - uzyskał wynik z wyróżnieniem.

V Edycja Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego “TEST OXFORD PLUS 2006” (op. I. Ramotowska, A. Szałkowska, J. Pieczywek):

laureaci II stopnia: Magdalena Zielińska (Ie), Marzena Borzuchowska (Ib), Anna Miłosek (Ia), Bartosz Lubak (Ie),

laureaci III stopnia: Rafał Dąbrowski (Ic), Weronika Śmiarowska (Id),

laureaci IV stopnia: Aleksy Siwek (Ic), Aneta Pisowodzka (Ia), Magdalena Dzierzgowska (Ib), Ewa  Dmochowska (Ib),

laureaci V stopnia: Jarosław Kalski (Ic), Łukasz Kucharczyk (Ic), Paulina Sadowska (Ib), Kamil Konopka (Ib),            Katarzyna Chojnowska (Ia).

Podlaski Konkurs Matematyczny, Politechnika Białostocka, 27.05.2006r.:

     Marzena Borzuchowska (Ib), - wyróznienie (op. I. Ramotowska).

Grzegorz Wakułowski (Id) - udział w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej, etap centralny, Niepokalanów, 06.06.2006r.

XXXIII Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna, Białystok, 21.01.2007: udział w etapie okregowym:

     Dariusz Andrzejewski (IIc)  (op. J. Chojnowski).

Michał Rogowski (If) - udział w etapie okręgowym XXX Olimpiady Języka Niemieckiego, Białystok 10.02.2007r. (op. J. Kowalewska).

Karolina Chaberek (IId) - udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej, Białystok 03.02.2007r. (op.D. Dąbrowska).

Joanna Jastrzębska (IIb) - udział w finale eliminacji okręgowych XXXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, Białystok 27.01.2007r. (op. B. Chojnowska).

VI Edycja Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego “TEST OXFORD PLUS 2007” (op. I. Ramotowska, A. Szałkowska,  J. Pieczywek):

laureaci III stopnia: Adrian Pieńkowski (Ib), Monika Szymańska (Ib), Jarosław Kalski (IIc), Marzena Borzuchowska

            (IIb), Paulina Sadowska (IIb), Magdalena Zielińska (IIe).

laureaci IV stopnia: Tomasz Szczodry (Id), Magdalena Dzierzgowska (IIb),

laureaci V stopnia: Aleksandra Abramowicz (Ia), Łukasz Baranowski (Ib), Maja Borusiewicz (Ib), Tomasz Rybicki            (Ib), Łukasz Kucharczyk (IIc).

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - "Kangur 2007",

     uczniowie wyróżnieni: Andrzej Kraszewski (Ic), Bartosz Pietrzak (Ic), Jarosław Kalski (IIc), Marzena    Borzuchowska (IIb), Magdalena Dzierzgowska (IIb) (op. I. Ramotowska)

     Tomasz Wierzbowski (Ib), Łukasz Jabłonowski (Ib), Łukasz Poniechowski (If), Aleksandra  Abramowicz (Ia),             Monika Szymańska (Ib) - (op. A. Szałkowska).

VIII Edycja Międzynarodowego Konkursu Językowego TEST OXFORD PLUS, Warszawa 2007 (koord. A. Adasiewicz-Zawadzka):

laureaci I stopnia: Agnieszka Zaręba (Ia), Ewa Śmiechowska (Ib), Joanna Jastrzębska (IIb),

laureaci II stopnia: Monika Paniczko (Ia), Paulina Rupacz (Ia), Magdalena Leszczyńska (Ic), Emilia Jarnutowska (Ie), Konrad Chojnowski (IIc), Karolina Sobańska (IIe), Katarzyna Chojnowska (IIa),Jarosław Kalski (IIc).

laureaci III stopnia: Ewelina Nerkowska (Ic), Karolina Łubnicka (Ia), Anna Pęska (IIe), Łukasz Bagiński (IIc), Martyna Wiśniewska (IIc).

laureaci IV stopnia: Krzysztof Huszcza (Ic), Łukasz Kucharczyk (IIc), Rafał Okuniewski (IIc), Małgorzata Gwara (IIa), Monika Szymańska (Ib),

laureaci V stopnia: Beata Jagielska (Ib), Emilia Babowicz (IIe), Magdalena Kurządkowska (IIe), Karolina Chaberek (IId), Sylwia Tadaj (IIb), Weronika Śmiarowska (IId), Natalia Krajewska (IIe), Tomasz Mroczkowski (IId).

IX Edycja Międzynarodowego Konkursu Jezykowego TEST OXFORD PLUS, Warszawa 2007 (op. A. Adasiewicz- Zawadzka):

laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Monika Paniczko (Ia) - 100/100, Katarzyna Dera (Ia)- 100/100.

laureaci I stopnia: Aleksandra Abramowicz (Ia), Karolina Łubnicka (Ia), Emilia Jarnutowska (Ie), Marcin Olszewski(If), Tomasz Kułaga (IIb),

laureaci II stopnia: Joanna Jastrzębska (IIb), Małgorzata Gwara (IIa), Karolina Sobańska (IIe), Kamil Igelski (If),

laureaci III stopnia: Katarzyna Chojnowska (IIa), Monika Tchórzewska (IIa), Justyna Sejnowska (IIe),

laureaci IV stopnia: Anna Pęska (IIe), Konrad Chojnowski (IIc), Jarosław Kalski (IIc),

laureaci V stopnia: Emilia Babowicz (IIe), Anna Rusiecka (Ie).

Klaudia Ciuńczyk (IId) - II miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, Łomża, 16.11.2007r. (op. M. Najda).

Magdalena Kozikowska (IIIa), Izabela Radzewicz (IIIa), Monika Szymańska (IIb) - udział w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Białystok, 05.01.2008r. (op. J. Czajkowska).

Dariusz Andrzejewski (IIIc), Aneta Modzelewska (IIe) - udział w Eliminacjach Okręgowych XXXIV Olimpiady Geograficznej, Białystok, 24-25.01.2008r. (op.J. Chojnowski).

Tomasz Kułaga (IIIb) - udział w Eliminacjach Okręgowych XXXII Olimpiady Języka Angielskiego, Ostrołęka, 28.01.2008r. (op. L. Szczepara).

Aneta Dębicka (If) - udział w Eliminacjach Okręgowych Olimpiady Filozoficznej, Białystok, 09.02.2008r. (op.L. Szczepara).

Michał Rogowski (IIf) - udział w Eliminacjach II Etapu XXXI Olimpiady Języka Niemieckiego, Poznań, 18.02.2008r. (op. K. Kowalewska).

Ewelina Wrzosek (IIc), Paweł Głaz (IIb) - udział w Zawodach Okręgowych XII Edycji Olimpiady o Unii Europejskiej, Białystok, 29.03.2008r. (op. ....)

Przemysław Karpiński (IIb) - III miejsce, Patrycja Karpińska (Ic) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko Planeta” , Warszawa, 09.05.2008r. (op. M. Najda).

Laureaci I Etapu Okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie „Dial Net Masters”: Arnold Haponik   (If), Paweł Rucki (If), Łukasz Niedźwiedzki (IIc), Łukasz Wądołowski (Ie), Wrocław, 13.03.2008r. (op.B. Kossakowska).

VIII Edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „TEST OXFORD PLUS” (op. I. Ramotowska, A. Szałkowska, J. Pieczywek):

laureaci z wyróżnieniem 100/100 pkt. Tomasz Charubin (Id), Paweł Rucki (If), Marcin Wiszniewski (Ia),

laureaci I stopnia: Łukasz Niedźwiecki (If), Ewelina Rogowska (Ia), Patryk Sokołowski (Ie), Martyna Zabielska (Ib),

laureaci II stopnia: Arnold Haponik (If), Mateusz Jackowski (Ib), Krzysztof Kazimierski (IIc), Ewelina Szczęsna (Ia), Justyna Trzcinka (Ic), Magdalena Zielińska (IIIe),

laureaci III stopnia: Marzena Borzuchowska (IIIb), Milena Brulińska (IIIe), Marta Borawska (Ia), Aneta Dębicka     (If), Jarosław Kalski (IIIc),

laureaci IV stopnia: Dariusz Andrzejewski (IIIc), Magdalena Dzierzgowska (IIIb), Krzysztof Gierej (Ib), Justynam Sejnowska (IIIe), Adrian Pieńkowski (IIb), Monika Ptaszyńska (Ia), Anna Szadziul (Ib).

laureaci V stopnia: Michał Czarnecki (IIId), Michał Lutoborski (Ie), Tomasz Przestrzelski (Ia), Kamil Ruszczyk (IIId), Sandra Skiba (Ie), Bartłomiej Szabłowski (Ib), Weronika Śmiarowska (IIId).

IX Edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „TEXT OXFORD PLUS” (op. J. Ramatowska, A. Szałkowska, J. Pieczywek):

laureaci I stopnia - Małgorzata Zielińska (IIIe), Milena Brulińska (IIIe), Rafał Rzotkiewicz (IIIc), Jarosław Kalski (IIIc), Dariusz Andrzejewski (IIIc),

laureaci II stopnia - Rafał Dąbrowski (IIIc), Łukasz Kucharczyk (IIIc), Krzysztof Kazimierski (IIc), Tomasz Charubin  (Id),

laureaci III stopnia - Weronika Śmiarowska (IIId), Michał Czarnecki (IIId),

laureaci V stopnia - Magdalena Dzierzgowska (IIIb), Damian Jakacki (IIf), Andrzej Kraszewski (IIc), Krzysztof Huszcza (IIc), Kamil Dąbkowski (IIf),

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - „Kangur Matematyczny 2008” (op. J. Ramotowska, J. Pieczywek):

bardzo dobry wynik uzyskali: Arnold Haponik (If), Łukasz Niedźwecki (If), Paweł Rucki (If),

wyróżnienie otrzymali: Marzena Borzuchowska (IIIb), Tomasz Charubin (Id), Krzysztof Kazimierski (IIc).

X Edycja Międzynarodowego Konkursu Językowego „TEXT OXFORD PLUS”, Warszawa 2008 (koordynator szkolny L. Szczepara):

laureaci I stopnia z wyróżnieniem - Katarzyna Chojnowska (IIIc),

laureaci II stopnia - Konrad Chojnowski (IIIc), Krzysztof Huszcza (IIc), Ewelina Nerkowska (IIc), Monika Tchórzewska (IIa),

laureaci III stopnia - Aleksandra Abramowicz (IIa), Maciej Guz (IIb), Emilia Jarnutowska (IIe), Jarosław Kalski (IIIc), Monika Paniczko (IIa), Tomasz Rakowski (IIb), Igor Sroczyński (IIc),

laureaci IV stopnia - Paweł Głaz (IIb), Piotr Dziedzic (If),

laureaci V stopnia - Justyna Dzbeńska (IIa), Joanna Mężyńska (IIe), Rafał Okuniewski (IIIc), Bartosz Pietrzak (IIc), Aleksandra Zysk (Ia).

 

Artystyczne

Karolina Łubnicka (Ia) - nagroda w Ogólnoposkim Konkursie Plastycznym "Sposób na życie", Łomża 26.03.2007r. (op. M. Rutkowska).

Anna Roman (Ic) - wyróżnienie w Ogólnoposkim Konkursie Plastycznym "Sposób na życie", Łomża  26.03.2007r. (op. M. Rutkowska).

I miejsce w XI Konfrontacjach Teatralnych Młodzieży Szkół Średnich, Łomża 2006r. zajęłą grupa “LUNATYKA”

     w składzie: Natalia Grzeszczyk (IIIf), Beata Rybicka (IIIc), Elżbieta Szepietowska (IIIc), Karolina Kołakowska (IIIc), Wojciech Pupek (IIe), Grzegorz Słowikowski             (IIe), Karol Boruch (IIe), Michał Rożniata (IIIe), Hubert Pompecki (IIIf), Jarosław Pusz (IIIf) (op. B. Chojnowska).

II miejsce i tytuł laureata Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży w Białymstoku zajęła grupa "LUNATYKA" w tym samym skaładzie jak wyżej, 26.11.2006r. (op. B. Chojnowska).

Przemysław Karpiński (Ib) - zdobywca nagroby główniej w kategorii “Wybór szczególnie atrakcyjnego tematu wypowiedzi" w XXIX eliminacjach wojewódzkich konkursu krasomówczego pod hasłem: “Ojczyzna... to krajobraz". (op. M. Kryszajtys).

Przemysław Bogumił (If), Przemysław Karpiński IIb) - udział w XXX Wojewódzkich Eliminacjach Konkursu Krasomówczego pod hasłem „Ojczyzna... to krajobraz”, Białystok, 22.10.2007r. (op. M. Kryszajtys).

Marta Olszyńska (IIIc) - wokalistka zespołu „Mezzoforte” przy ROK w Łomży - I miesce na XV Regionalnym Konkursie Piosenki, Grajewo, 20.04.2008r.

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Hanki Biekickiej „Radość spod kapelusza”:

     Laura Łomotowska (Ia) - II miejsce w kategorii wiersz, Marta Olszyńska (IIIc) - II miejsce w kategorii piosenka kabaretowa, Łomża, 08.03.2008r. (op. B. Chojnowska).

53 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, eliminacje miejskie:

     Paweł Karpiński (IIb) - II miejsce w kategorii „turniej recytatorski”, Wiola Olender (IIa) - wyróżnienie

     w kategorii „wywiedzione ze słowa”, Monika Szymańska (Id) - wyróżnienie w kategorii „poezja śpiewana”,          Przemysław Bogumił (If) - wyróżnienie w kategorii wywiedzione ze słowa”.

 

 

Sportowe 2005/2006

I Miejsce w Licealiadzie Miejskiej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców oraz IV Miejsce w Licealiadzie         Wojewódzkiej: Maciej Bartczak, Marcin Bartczak, M. Piotrowski, Ł. Piotrowski, M. Obrycki (op. M. Tarnacki).

II Miejsce w Licealiadzie Miejskiej w Tenisie Stołowym Dziewcząt oraz IV Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej: A. Antolak, K. Sowa, W. Śmiarowska, E. Szymanowska (op. M. Tarnacki).

II Miejsce w Licealiadzie Miejskiej w Koszykówce Chłopców oraz VIII Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej: B. Lewandowski, K. Pietrusewicz, D. Brzóska, P. Muła, M. Piotrowski, T Faryna, P. Malinowski,

     R. Okuniewski, P. Żłobiński, Ł. Obrycki, G. Pędzich, D. Banasik, P. Polkowski, C. Wiśniewicz, M. Drożyner (op.K. Haponik).

IV Miejsce w Licealiadzie Miejskiej  w Koszykówce Dziewcząt oraz XIII Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej: M. Wolińska, A. Kaszuba, A. Przestrzelska, S. Boryszewska, E. Różyczka, K. Flera, K. Jagielska, M. Dzierzgowska, K. Karwowska (op. W. Stefanowicz).

IV Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w Aerobiku Dziewcząt:Dybikowska, K. Korytkowska, P. Kisiel, J. Rumińska, A. Chrzanowska, K. Żukowska (op. M. Rutkowska).

V Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej Dziewcząt w Szachach: A. Kaszuba, W. Śmiarowska, A. Załęska, D. Myśliwiec (op. M. Rutkowska).

V Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej Chłopców Zawodów "Sprawni jak Żołnierze": T. Borkowski, R. Okuniewski, K. Górski (op.J. Sawicki).

VIII Miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych Dziewcząt: A. Terepka, J. Piotrowska, P. Korzeniecka, K. Sowa, J. Grabowska, M. Malinowska, K. Waśkiewicz, M. Okuniewska, K. Przestrzelska, M. Górtatowska, I. Konopka, M. Tomaszewska (op. M. Jasionek).

IX Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt (zawodniczki j.w.)

X Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej Dziewcząt w Zawodach „Sprawni jak Żołnierze”: J. Nieciecka, M. Okuniewska, J. Piotrkowska, W. Śmiarowska (op. J. Sawicki).         

XIII  Miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej Dziewcząt w Lidze Lekkoatletycznej (op. M. Jasionek).

 

2006/2007

II Miejsce w Mistrzostwach Miasta w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt: Anna Żebrowska (Id), Weronika Śmiarowska (IIb), Anna Załęska (IIIe) (op. M. Rutkowska).

II Miejsce w Mistrzostwach Miasta w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców: Hubert Pompecki (IIIf), Rafał Żebrowski (IIIe), Krzysztof Huszcza (Ic) (op. M. Rutkowska).

IV Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Szachach Dziewcząt: A. Żebrowska, W. Śmiarowska, A. Załęska (op. M. Rutkowska).

VII Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Szachach Chłopców: H. Pompecki, R. Żebrowski, K. Huszcza (op. M. Rutkowska).

VI Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Areobiku Rekreacyjnym Dziewcząt: Karolina Korytkowska (IIb), Paulina Kisiel (IIb), Justyna Rumińska (IIb), Justyna Grabowska (IIa), Emilia Jarnutowska (Ie), Martyna Laskowska (Ie) (op. M. Rutkowska).

 

IX Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Strzelectwie Sportowym Chłopców o "Srebrne Muszkiety":        Jarosław Wysocki (IIe), Dariusz Andrzejewski (IIc), Ariel Jackowski (Ie) (op.J. Sawicki).

X Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Sportach Obronnych Chłopców "Sprawni jak Żołnierze" (op. J. Sawicki).

V Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Strzelectwie Dziewcząt o "Srebrne Muszkiety": Ewa Sobocińska (IIIc), Edyta Czarnowska (IIIb), Marta Openchowska (IIc), Sylwia Świecka (Ie) (op. J. Sawicki).

XIV Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Sportach Obronnych Dziewcząt "Sprawni jak Żołnierze": Justyna Piotrowska (IIa), Monika Szymańska (Ib), Anna Żebrowska (Ib) (op. J. Sawicki).

VIII Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Siatkówce Dziewcząt: Olga Włodkowska (IIIc), Wioleta Godlewska (IIc), Martyna Jerszewska (Ia), Natalia Gwardys (Ib), Milena Just (Ib), Natalia Makowska (Ic), Magdalena Włodkowska (Ic), Ewelina Targońska (Id), Martyna Wójcicka (If) (op. M. Jasionek).

VII Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców: Piotr Malinowski (IIIa), Maciej Drożyner (IIId), Cezary Wiśniewski (IIId), Mariusz Banasik (IIb), Rafał Okuniewski (IIc), Michał Piotrkowski (Ie), Mateusz Kuklo (Ie), Kamil Sienicki (Ie), Karol Kossakowski (If), Bartosz Wawrzyniak (If), Artur Mieczkowski (If ), Paweł Lubiejewski (If) (op. K. Haponik).

VI Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt: Izabela Konopa (IIIc), Justyna Piotrowska (IIa), Anna Terepka (IIa), Paulina Korzeniecka (IIc), Weronika Śmiarowska (IId), Katarzyna Przestrzelska (IIe), Marlena Biedrzycka (Ia), Ewelina Składanek (Ia), Agnieszka Zaremba (Ia), Marta Szulc (Ib), Anna Żebrowska (Ib), Paulina Rudnik (Id), Katarzyna Supińska (Id).

W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce im. Zb. Dondziły (op. M. Jasionek):

     V Miejsce Drużyny Dziewcząt: Paulina Korzeniecka IIc), Justyna Piotrowska (IIa), Justyna Grabowska (IIc), Weronika Śmiarowska (IIa), Agnieszka Zaremba (Ia), Alicja Dymerska (Ia), Marta Szulc (Ib), Katarzyna Supińska (Id).

     Hubert Wiśniewski (Ic) - Brązowy Medal w Biegu na 100m., Karol Kossakowski (If) - Brązowy Medal w Rzucie Oszczepem (700g.), Paulina Korzeniecka (IIc) - Srebrny Medal w Biegu na 400m., Justyna Piotrowska (IIa) - Złoty Medal w biegu na 800m.

Paulina Korzeniecka (IIc) - Zdobywczyni Srebrnego Medalu w Biegu na 400m na Ogólnopolskiej Olimpiadzie        Młodzieży w Lekkiej Atletyce w Łodzi. W Reprezentacji Polski na Meczu Międzypaństwowym Juniorów Niemcy - Polska (Zittan, 05.08.2006) Paulina startowała w biegu na 400m zajmując II miejsce i w sztafecie 4x400m wywalczyła I Miejsce. Dzięki tym osiągnieciom Paulina Korzeniecka została powołana do Kadry Narodowej        Juniorów na 2007 rok.

 

2007/2008

I Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Aerobiku Rekraacyjnym Dziewcząt: Martyna Laskowska (IIe), Paulina Kisiel (IIIb), Karolina Korytkowska (IIIb), Justyna Rumińska (IIIb),Wioletta Ramotowska (Ie), Anna Szkaradzińska (Ia), Białystok, 02.12.2007r. (op. M. Rutkowska).

I Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Szachach Dziewcząt: Weronika Śmiarowska (IIId), Aleksandra Zajkowska (Ie), Anna Żebrowska (IIb), Białystok, 01.12.2007r. (op. M. Rutkowska).

II Miejsce w VIII Edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych: Anna Żebrowska (IId), Krzysztof Huszcza (IIc), Łomża, 31.05.2008r. (op. M. Rutkowska).

III Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Strzelectwie Dziewcząt o „Srebrne Muszkiety - 2008”: Katarzyna Maliszewska (IIIe), Marta Openchowska (IIIc), Sylwia Święcka (IIe), Białystok, 24.04.2008r. (op. J. Sawicki).

V Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Sportach Obronnych Chłopców „Sprawni jak Żołnierze”: Tomasz Cwalina (IIb), Rafał Dąbrowski (IIIc), Rafał Okuniewski (IIIf), Białystok, 21.04.2008r.(op. J.Sawicki).

I Miejsce Drużyny Szkolnej w Otwartych Zawodach Strzeleckich w kategorii Szkół Średnich, 21.05.2008r. (op. J.Sawicki).

II Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym: Weronika Śmiarowska (IIId), Karolina Sowa (IIIa), Karolina Gołębiewska (IIe).

IV Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i II Miejsce w Licealiadzie Miejskiej: Martyna Wójcicka (IIf), Natalia Makowska (IIc), Magda Włodkowska (IIc), Ewelina Targońska (IIe), Milena Just (IIb), Wioleta Godlewska (IIIc), Aleksandra Zajkowska (Ie), Natalia Gwardys (IIb), Żaneta Gietek (Id), Anna Rogowska (Id), Karolina Konopka (If) (op. S. Kalski).

V Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców i II Miejsce w Licealiadzie Miejskiej: Kamil Sienicki (IIe), Artur Mieczkowski (IIf), Bartosz Wawrzyniak (IIf), Paweł Lubiejewski (IIf), Mateusz Kuklo (IIe), Rafał Okuniewski (IIIc), Jakub Strąkowski (If), Sebastian Wyrwas (Id), Tomasz Mioduszewski (Ie), Rafał Wierzba (Id), Michał Piotrowski (IIe) (op. K. Haponik).

III Miejsce w Licealiadzie Miejskiej W Piłce Ręcznej Dziewcząt: Joanna Śmiarowska (Ie), Marta Jeromin (Ia), Anna        Kossakowska (Ia), Paulina Obrycka (Ib), Agnieszka Pisak (Ib), Karolina Konopka (If), Ewelina Niecikowska (IIb), Marta Szulc (IIb), Katarzyna Niedzielska (IIb), Justyna Dzbeńska (IIa), Anna Dąbkowska (IIa) (op. S. Kalski).

IX Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Futsalu Chłopców i II miejsce w Licealiadzie Miejskiej: Andrzej Mierzejewski (Ib), Mateusz Sowa (Ib), Kamil Siudakiewicz (Ie), Arnold Haponik (If), Przemysław Chojnowski (IIc), Marek Majewski (IIc), Łukasz Tarnowski (IIc), Michał Ignaczewski (IIf), Łukasz Ogrycki (IIIe), Grzegorz Słowikowski (IIIe) (op. K. Haponik.,

XI Miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców: Hubert Wiśniewski (IIc), Adrian Pieńkowski (IIb), Kamil Tyszka (IIf), Tomasz Rybicki (IIb), Łukasz Grądzki (IId), Arnold         Haponik (If), Marcin Wiszniewski (Ia), Tomasz Przestrzelski (Ia), Tomasz Rydzewski (Ia), Krystian Łepkowski (Ia), Krystian Wnęta (If), Sylwester Malinowski (If), Piotr Cwalina (IIb) (op. S. Kalski).

Karolina Gołąbiewska (IIe) - I miejsce w II Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii Juniorek (op.  W. Tarnacki).

Arkadiusz Przychodzeń (Ib) - III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim w kategorii 68kg, Kętrzyn, 31.05.2008r.

Aleksandra Zajkowska (Ie) - I miejsce w Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin w kategorii do 55 kg, Legnica 2008, I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Karate Kyokushin, Białystok 2008, II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin, Olsztyn 2008,V miejsce w Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin, Niemcy (Riesa) 2008,V miejsce w Mistrzostwach Śweiata W Karate Kyokushin, Japonia (Chiba) 2008.

 

Materiały zebrały i opracowały:

mgr Maria Janicka

mgr Halina Ścisłowska

W rankingu liceów podlaskich przeprowadzonym przez Kurier Poranny (26.I~20051: ) zostaliśmy sklasyfikowani na piątym miejscu.

Naukowe



Jakub Nawrocki (Ic) -laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 1945 ". Warszawa VI.2004 (op. M. Janicka)

Adrianna Demiańczuk (IB) -IV miejsce na etapie diecezjalnym V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

-Pięcioksiąg Mojżesza, I~20031: (op. o. J Banasiuk). ElżbietaDobrońska (Ib), Monika Muzyk (le) -udział na etapie diecezjalnym w/w konkursu (op. o. J Banasiuk). Aleksandra Wójcik (IIb) -finalistka szczebla wojewódzkiego XIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej I~2004 (op.A.Łuba).

Kamila Konikiewicz (Ile) -II miejsce na etapie diecezjalnym i zakwalifikowanie się do etapu centralnego VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, I~20041: (op. B. Rzepnicka).

Izabela Borawska (Ib) -III miejsce na etapie diecezjalnym i zakwalifikowanie się do etapu centralnego VII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, I~20041: (op. B. Rzepnicka).

Karol Kołowski (IV d), Adam Florczyk (IId) -udział w etapie okręgowym XXX Olimpiady Historycznej, Białystok 1.20041: (op. M. Janicka).

Michał Sowa (IId) -I miejsce w konkursie szkolnym "Co wiesz o Unii Europejskiej ", I~2004 1: (op. M. Rymiszewska i A. Szeligowska).

Adam F/orczyk (IId) -II miejsce, Małgorzata Białomyzy (IId) -III miejsce w w/w. konkursie. Zespół ten reprezentował naszą szkołę na etapie międzyszkolnym i zajął II miejsce.

Symon Sulewski (Id) 118,50 pkt, BartoszSymański (Id) 113,50 pkt, Zbigniew Kupis ([c) 111,75 pkt- uzyskali bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur ". Michał Sowa (Id)110pkt, Milena Małachowska (Id) 103,25pkt, Aleksandra Wójcik (Ib) 101,00pkt, Karol Jastrzębski (la) 99,50 pkt, Anna Marczak (Ib) 98,5 pkt, Janusz Rogiński (Ic) 98 pkt -zdobyli wyróżnienie w/w konkursie (op. J. Ramatowska iA. Szałkowska).

Paulina Karczewska (IIa) -uczestnictwo w Okręgowych Eliminacjach XXVIII Olimpiady Artystycznej (sekcja plastyki), (op. M Rutkowska).

Szymon Sulewski, Katarzyna Berlińska, Marcin Siwik -laureaci Szkolnego Konkursu o Konstytucji 3 Maja ~20041: (op.M.Janicka).

Laureaci drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Językowego TEST OXFORD PLUS, organizator Poznań, Polskie Media Ame1: Com. S.A., który odbył się dnia 28.11.20031: (koordynowała A. Adasiewicz-Zawadzka):

laureatka I stopnia z wyróżnieniem -Magdalena Nierodzik (Ile)

laureatka I stopnia -Agnieszka Wawrzyńczyk (IV./)

laureaci II stopnia -Kamil Chiliński (IIb) Marta Kazimierska (IVe) Ewelina Kurpiewska (Id)

laureaci III stopnia -Justyna Janicka (IVc) Anna Kaszuba (Id) Agnieszka Krasnowska (IIb) Agnieszka Kulawczyk (IIb) Katarzyna Kucisz (IVj) Anna Michalska (IV./) Adam Pióro (IVb) Małgorzata: Purcel (IVa)

laureaci IV stopnia -Marta Brajczewska (Ile) Weronika Charubin (IVc) Danuta Kirejczyk (IIb) Magdalena Kondratowicz (IVc) Sylwia Leszko (IVj) Tomasz Maliszewski (IVj) Ewelina Niekrasz (IV./) Arkadiusz Przybyłkiewicz (IIb) Szymon Przybylski (Ib) Łukasz Przybyszewski (IIb) An~a Rogowska (Ile) Małgorzata Suplicka (IV./) Aleksandra Wójcik (IIb) Joanna Beata Wróblewska (la)

laureaci V stopnia -Anna Charubin (IIb) Tomasz Gosiewski (IIb) Martyna Kosakowska (Id) Monika Kosiorek (Id) Katarzyna Leśniewska (Ib) Tomasz Styła (IV./) Katarzyna Szymanowska (IV./) IzabelaWądołowska (Id) Karol Zabielski (IV./) Anna Zalewska (la) Sandra Znoińska (IVc)

Michał Sowa (11Id) -udział w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Geograficznej Białystok 2005 (op. J Chojnowski).

Artur Szymański (Ib) -udzial w etapie okręgowym XXXI Olimpiady Historycznej Białystok 2005 (op. M Janicka).

Adam Florczyk (11Id) -udzial w etapie okręgowym w/w olimpiady i wytypowanie do etapu centralnego (op. M Janicka).

Laureaci czwartej edycji Międzynarodowego Konkursu Językowego TEST OXFORD PLUS. 17.10.2004(koordynowala A. Adasiewicz -Zawadzka):

Sylwia Baronowska (IId) -laureatka III stopnia,

Ewelina Kurpiewska (Ild), Hubert Pompecki (Ij) -laureaci IV stopnia,

Magdalena Zyskowska (Ild), E. Iwanowska (Ij), K. Chiliński (IIIb) -laureaci V stopnia,

Marcin Siwik (IIId), Szymon Sulewski (IIId), Grzegorz Bacławski (Ic) Jan Michalski (Id) Paweł Duduć (Id) ­laureaci V stopnia, uzyskali bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym -Kangur 2004 (op. I. Ramotowska,)

Bartosz Szymański (IIId), Łukasz Konopka (IIId), Daniel Brzóska (Id) -zdobyli wyróżnienie w w/w konkursie (op. I. Ramotowska).

Laureaci II edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego TEST OXFORD PLUS (20041: ) : HubertPumpecki (Ij) -laureat I stopnia z wyróżnieniem 100/100 pkt (op. A. Szalkowska), Kamil Kozłowski (Id), Grzegorz Bacławski (IIc), Mikołaj Boć (IIIb), Szymon Sulewski (IIId) (op. I. Ramotowska), Maciej Kazimierczuk (Ij) (op. A. Szalkowska) -laureaci II stopnia 92/100pkt,

Dorota Krajewska (IIa), Kamil Mierzejewski (IIa), Tomasz Borkowski (IIa) (op 1: Szalkowski) Aneta Szymanowska (IIIa), Joanna Lenczewska (IId) (op. I. Ramotowska) -laureaci III stopnia 88/100 pkt Marcin Siwik (IIId) (op. I. Ramotowska), Hubert Lisek (IIa) (op. 1: Szalkowski) -laureaci IV stopnia 84/100pkt,

Dorota Orzechowska' (op. A. Szalkowska), (IIe), Łukasz Konopka (IIId) (op. I. Romotowska) -laureaci V stopnia 80/100 pkt.

LaureaciIII Podlaskiego Konkursu Matematycznego (Białystok VI 2005):

Jan Michalski (IId), Kamil Kozłowski (Id) -nagroda III stopnia (op. I. Ramotowska).

Hubert Pompecki (Ij) -wyróżnienie w w/w konkursie (op. A. Szalkowska) i wyróżnienie w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko2005"(op.J Śmiarowski).

Aleksandra Wójcik (IIIb) -finalistka etapu centralnego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, Tuchola(VI. 2005) (op.A.Łuba).

Krzysztof Niedźwiecki (le), Kamil Kucharski (IIa) -finaliści etapu wojewódzkiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, (BiałystokITł:- 2005) (op.A. Łuba iM. Najda).

Bartosz Piankowski (IIc) -I miejsce, Izabela Borawska (IIb) -II miejsce, Ewelina Chilińska (IIb) -III miejsce laureaci etapu diecezjalnego VIII Konkursu Wiedzy Biblijnej, którzy zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego, (Łomża IV2005) (op. B. Rzepnicka). Bogumiła Pawelczyk (IIj) -zajęla IV miejsce na etapie diecezjalnym w w/w konkursie (op. B. Rzepnicka) Hubert Pompecki (Ij), Maciej Kazimierczuk (IF) -uzyskali bardzo dobre wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym-Kangur 2005, (op.A. Szalkowska).

Artur Szymański (Ib), Szymon Sulewski (IIId), Łukasz Mężyński (Id) -otrzymali wyróżnienie w w/w konkursie (op. J Pieczywek, I. Ramotowska).

Laureaci V edycji Międzynarodowego Konkursu Językowego TEST OXFORD PLUS. 15.04.2004 (koordynowala A. Adasiewicz -Zawadzka)

-laureaci I stopnia: Aleksandra Dobkowska (IIb), Agata Miliszkiewicz (IIIc), Catherine Okuniewski (IIc), Katarzyna Perczyńska (IIj), Patrycja Sienicka (Id), Monika Szczepocka (IIb), Krzysztof Śmiarowski (Id), Anna Zalewska (Ij),

-laureaci II stopnia:

Sylwia Baranowska (IId), Joanna Jemielity (Id), Robert Plaga (IIb), Joanna Wróblewska (IIb),

-laureaci III stopnia:

Dorota Orzechowska (IIe), Hubert Pompecki (Ij),

-laureaci IV stopnia:

Katarzyna Leśniewska (//f), Magdalena Walczuk (/b), Anna Zalewska (I/a),

-laureaci V slopnia: Paweł Kamiński (I/b), Ewelina Kurpiewska (I/d), Magda Pieńkowska (If), Szymon Przybylski (I/b), Milena Sejnowska (I/e),

-tytuł laureata uzyskali:

Milena Jemielity (Id), Dorota Krajewska (I/a), Paulina Kuczewska (Ie), Karolina Zukowska (I/e), Anna Chojnowska (/e), Katarzyna Dębińska (Ie), Ewelina /wanowska (If), Mariusz Sakowski (I/b), Łucja Grzeszczyk (I/e), Izabela Jaworska (I/d), Milena Zacharzewska (I/a) Robert Lipiński (I/a), Patryk Śmiarowski (//b), Marcin Kossakowski (I/b), Agnieszka Ksepka (I/f).

Artystyczne

Georgina Gołaszewska (Id) -IV miejsce w Konkursie Recytatorskim "Strofy znad Narwi", VI.20031: (organizator Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej).

Marta Przybylska (Ic) -wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Piosenki i Poezji Angielskiej, Nidzica, XII.20031: (op. A. Adasiewicz -Zawadzka).

Agata Miliszkiewicz (Ic), Wiktoria Rogaska (//c) -udział w XLIX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim, na etapie wojewódzkim -Białystok, V20041: (op. B. Chojnowska).

Katarzyna Kossakowska , Magdalena Nowicka, Monika Zakrzewska -laureatki Szkolnego Konkursu na Plakat z okazji "Roku Osób Niepełnosprawnych 2003 ", (op. M. Rutkowska).

Dorota Szabłowska (I/b) I miejsce, Kamil Rutkowski (I/b) II miejsce, Monika Siwek (I/e) III miejsce -laureaci w Szkolnym Konkursie "Cud Bożego Narodzenia i polskie zwyczaje świąteczne ", II.2003 1:, zorganizowanym przez bibliotekę szkolną i A. Adasiewicz Zawadzką. Monika Kubeł (If) -I miejsce, Ewa Jankowska (If) -II miejsce w/w konkursie w wersji .angielskiej Anna Wasilewska (IVa) I miejsce, Bartosz Kutny (I/a) II miejsce, Magdalena Nierodzik (I/f) III miejsce

-laureaci konkursu "Walentynki w literaturze ", 11.2004, zorganizowanego przez Klub Biblioteczny, (op. M. Rymiszewska iA. Szeligowska).

Wiktoria Rogaska (I/c), Łukasz Konikiewicz (IVe) -udział w XXVI eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego Młodzieży Szkolnej p.n. "Krajoznawstwo źródłem tożsamości narodowej", Grajewo, X20031: (op. M. Kryszajtys). Marlena Kurpiewska (I//a), Emilia Wysocka (///e), Justyna Wysocka (I//e), Paulina Karczewska (I//a), Marta Przybylska (I/c) -grupa teatralna działająca przy Miejskim Domu Kultury Dom Środowisk Twórczych pod kierownictwem J. Osickiego zdobyła "GRAND PRIX" na VI Festiwalu "SOPOT" w Warszawie

Natalia Grzeszczyk (/f) -laureatka wojewódzkiego konkursu "Teatr mój widzę ogromny" ogłoszonego przez Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku na recenzję spektaklu teatralnego (V2005) op. B. Pijanowska

Łucja Grzeszczyk (I/e) -udział w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Białymstoku (1112005) op. B. Chojnowska

Sportowe

2002/2003

III miejsce dziewcząt w finale krajowym i mistrzostwo woj podlaskiego w zawodach "Sprawni jak Żołnierze ": K. Czechowska, .J: Czeczel, A. Wicik, prowadzący zespół -J Sawicki.

I miejsce w I lidze szkolnej i Licealiadzie woj podlaskiego w siatkówce dziewcząt:

M. Borowska, E. Choińska, M. Gawęcka, .J: Kowalska, .J: Krajewska, A. Myśliwiec,

M. Małachowska, M. Narewska, A. Osiecka, J: Sachmacińska, K. Sobolewska, K. Sowa,

S. Szulc, A. Wawrzyńczyk, prowadzący zespól -J: Sawicki;

I miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w tenisie stoło11-Ym dziewcząt:

E. Boguska, K. Sadowska, A.Szymanowska, prowadzący zespół -W Tarnacki.

III miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w tenisie stoł°11-Ym chłopców:

A. Grądzki, P. Sowa, K. Szymanowski, B. Tarnacki, prowadzący zespół -W Tarnacki.

VI miejsce dziewcząt i XlV chłopców w finale wojewódzkim zawodów strzeleckich "O Srebrne Muszkiety ":

K. Czechowska, J: Czeczel, K. Szostak, A. Niebrzydowski, M. Sowa, B. Szymański.

VII miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w koszykówce dziewcząt:

P. Babińska, A. Dziedzicka, K. Florczyk, E. Niekrasz, M. Olszewska, M. Pardo, K. Siedlecka, K. Szymanowska, O. Świtajewska, J: Trzeciak, S. Znoińska, prowadzący zespół -W Tarnacki.

X miejsce w Licealiadzie woj. podlaskiego w Sztafeto11-Ych Biegach Przełajo11-Ych Chłopców: M. Dąbrowski, K. Gutowski, P. Bieńczyk, M. Modzelewski, K. Chojnowski, D. Mieczkowski,P. Sowa, M. Łepkowski, A. Konopka, D. Rutkowski, prowadząca zespół -A. Strzeszewska.

XlI miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w Sztafeto11-Ych Biegach Przełajowych dziewcząt:

M. Ksepka, M. Wyszyńska, M. Bureś, J: Czeczel, K. Czechowska, K. Konikiewicz, D. Just, M. Chrapowicka, L Boć, B. Śmiarowska, prowadząca zespół -A. Strzeszewska.

XlII i XV miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w szachach dziewcząt, (prowadząca zespół -M Rutkowska).

XlV miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w Biegach Przełajo11-Ych Chłopców, (prowadząca zespół -A. Strzeszewska).

II miejsce w III lidze szkolnej woj podlaskiego w koszykówce chłopców i awans do II ligi :A. Antoniewicz, A. Bielawski, R. Drąsejko, Ł. Podsiad, G. Pogroszewski, Ł. Przybyszewski, B. Rutkowski, G. Mierzejewski, G. Tyborowski, K. Wałkuski, Ł. Wilczek, K. Zabielski, D. Zapert~ prowadzący zespół -K. Haponik.

II miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Łomży, prowadząca zespół -A. Strzeszewska.

Karolina Florczyk -I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo oraz III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo. Marta Miller -III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w Taekwondo. Daniel Rutkowski -III miejsce w Halo11-Ych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600 m, -J){ miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych, -I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Juniorów Młodszych w biegu na lOOOm z przeszkodami, -VIII miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegu na lOOOm z przeszkodami.

Dominika Just -III miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajo11-Ych. Piotr Sowa -VII miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajo11-Ych. Anna Niebrzydowska I i II miejsce w półfinale Ligi Lekkoatletycznej woj podlaskiego w skoku w dal i skoku wzwyż z rekordem szkoły (165 cm).

IV miejsce szkoły we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego w kategorii dziewcząt.

XXI miejsce szkoły we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimna7jalnych województwa podlaskiego w kategorii chłopców.

2003/2004

II miejsce w I lidze szkolnej i Licealiadzie woj podlaskiego w siatkówce dziewcząt oraz mistrzostwo Łomży: M.Borowska, E. Choińska, P. Cieślik, A. Dąbrowska, A. Dymko, M. Gawęcka, D. Klepadło, J. Klimczuk, J. Krajewska, N. Lendo, A. Myśliwiec, A. Osiecka, J: Sachmacińska, K. Sobolewska, S. Szulc, A. Wawrzyńczyk, E. Woleńska, J: Wróblewską, . Zaperl, prowadzący zespół -J: Sawicki.



II miejsce w Licealiadzie woj. podlaskiego i mistrzostwo Łomży w tenisie stołowym dziewcząt: K. Sadowska, E. Boguska, B. Alińska, A. Szymanowska, prowadzący zespół -w: Tarnacki.

III miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w tenisie stołowym chłopców: K. $zymanowski, B. Tarnacki, P. Sowa, M. Zając, prowadzący zespół -w: Tarna

IV miejsce dziewczątw i V chłopców finale wojewódzkim zawodów" Sprawni jak Żołnierze": K. Czechowska, .J: Czeczel, A. Wicik, Z. Kupis, D. Mieczkowski, .J: Rogiński, prowadzący zespół -J. Sawicki.

VIII miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w koszykówce dziewcząt i wicemistrzostwo Łomży: S. Znoińska, K. Florczyk, K. Siedlecka, K. Szymanowska, O. Świtajewska, P. Bagińska, M. Pardo, M. Białomyzy, M. Wolińska, A. Przestrzelska, M. Galińska, S. Boryszewska, prowadzący zespół -w: Tarnacki.

VIII miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt: M. Ksepka, K. Waśkiewicz, M. Bureś, .J: Mioduszewska, K. Czechowska, K. Konikiewicz, D. Just, M. Chrapowicka, J. Lubiejewska, B. Śmiarowska, prowadząca zespół ­ A. Strzeszewska.

VIII miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w szachach chłopców: M. Sakowski, Ł. Skrodzki, M. Pruszkowski, prowadząca zespół -M. Rutkowska.

IX miejsce w Licealiadzie woj podlaskiego w koszykówce chłopców i awans do I ligi oraz mistrzostwo Łomży: D. Za pert, P. Ksepka, Ł. Podsiad, 7: Ulatowski, Ł. Wilczek, M. Łebkowski, G. Pogroszewski, Ł. Przybyszewski, 7: Gosiewski, G. Tyborowski, K. Pietruszewicz, D. Brzóska, P. Muła, B. Lewandowski. prowadzący zespół -K. Haponik.

I miejsce dziewcząt i II chłopców w rejonowych zawodach strzeleckich "O Srebrne Muszkiety": E. Jankowska, .J: Czeczel, A. Wicik, Z. Kupis, K. Mierzejewski, .J: Nawrocki, prowadzący zespoły -J. Sawicki.

Karolina Florczyk -I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo.

Marta Miller -II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo.

Daniel Rutkowski -VII miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu na 1500 m oraz VIII miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych na 3000 m.

Katarzyna Waśkiewicz -IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 400 m oraz VIII miejsce w makroregionie i start w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w biegu przełajowym na 3000 m.

Karolina Sadowska -I miejsce w grze podwójnej seniorek i drużynie juniorek w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym oraz II miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w Tenisie Stołowym Juniorek.

Bartłomiej Tarnacki -I miejsce w grze podwójnej i II miejsce w grze pojedynczej Mistrzostw Województwa Juniorów w tenisie stołowym.

P. Sowa, Ł. Piotrowski, B. Tarnacki, M. Zając -II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Juniorów w tenisie stołowym.

Bartłomiej Klus (Ile) -27 miejsce w Międzynarodowych Zawodach Kolarskich MTB Skoda Auto Grand Prix (Polanica Zdrój- V 20041: )

Mariusz Sakowski (Ib) -II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów w Szachach, IX 20031:

-I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Szachach w kategorii chłopców do lal 18, II. 20041:

VII miejsce dziewcząt, XIV chłopców i VII w punktacji łącznej współzawodnictwa sportowego szkól ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego

2004/2005

I miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w koszykówce chłopców I miejsce w Mistrzostwach Łomży w koszykówce chłopców Awans do ogólnopolskiego finału Era Liga Szkolna:

Ł Wilczek, G. Tyborowski, G. Pogroszewski, Ł. Przybyszewski, 7: Gosiewski, M. Łebkowski, B. Lewandowski, D. Brzóska, P. Muła, K. Pietrusewicz -prowadzący zespół -Konrad Haponik.

II miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w tenisie stołowym dziewcząt: K. Sadowska, A. Szymanowska, B.Alińska,A.Antolak- prowadzący zespół -Wacław Tamacki.

IV miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w puce siatkowej dziewcząt: E. Choińska, A. Osiecka, ol Krajewska, S. Za pert, E. Wolińska,A. Dymko, P. Cieślik, ol Klimczuk, A. Dąbrowska, N. Lendo, D. Klepadło, o. Wlodkowska, prowadzący zespół -J: Sawicki.

IV miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w tenisie stołowym chłopców: B. Tarnacki, P. Sowa, Ł. Piotrowski, K. Niedźwiecki, prowadzący zespół -W: Tamacki.

V miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w szachach chłopców: M. Sakowski, H. Pompecki, L. Skrodzki, M. Pruszkowski, R. Żebrowski, opiekun -M Rutkowska.

VI miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w szachach dziewcząt: A. Kaszuba, B. Śmiarowska,A. Załeska, D. Myśliwiec, opiekun.- M. Rutkowska.

V miejsce drużyny chłopców w III Podlaskich Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce im. Zbigniewa Dondziły:. Górski, M. Florczyk, A. Wiśniewski, B. Knitter, 7: Faryna, M. Łebkowski, A. Konopka,D. Rutkowski, R. Chrostowski, prowadzacy zespół -M. Jasionek.

VIII miejsce w finale wojewódzkim zawodów "Sprawni jak żołnierze"w kategorii dziewcząt: ol Jastrzębska, J. Nieciecka, A. Cwalina) i XI miejsce chłopców (M. Florczyk, 7: Borkowski, M. Narolewski,prowadzącyzespół-J: Sawicki.

V miejsce w Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt:

P. Bagińska, M. Pardo, M. Białomyzy, S. Boryszewska, A. Przestrzel ska, M. Wolińska, A. Kaszuba, K. Jagielska, E. Różycka, U. Durzyńska, A. Downar, prowadzący zespół ­ w: Stefanowicz.

V miejsce dziewcząt w Licealiadzie Wojewódzkiej o "Srebrne Muszkiety":

E.,Jankowska, M. Zając, E. Sobocińska,A. Chojnowska,

i IX miejsce chłopców:

M. Kazimierczuk, Ł. Śmiarowski, P. Augustowski, K. Jurzak, prowadzący -J: Sawicki.

VIII miejsce w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców:

D. Rutkowski, A. Konopka, M. Łebkowski, ol Bagiński, D. Mieczkowski, Ł. Gawecki, B. Knitter, K. Górski, M. Florczyk, R. Żebrowski, prowadzący zespół -M Jasionek.

I miejce w LicealiadzieMiejskiejw Siatkówce Chłopców:

Ł. Chludziński, R. Jastrzębski, K. Kotomski, K. Lipiński, ol Pusz, K. Nadolny, M. Kazimierczuk, R. Chrostowski, M. Mika, prowadzący zespół -B. Wróblewski.

II miejsce w Licealiadzie Miejskiej w Siatkówce Dziewcząt:

E. Choińska,A. Osiecka, ol Krajewska, S. Zaperl, E. Wolińska,A. Dymko, P. Cieślik, ol Klimczuk, A. Dąbrowska, N. Lendo, D. Klepadło, o. Wlodkowska, prowadzący zespół -J: Sawicki.

III miejsce w Licealiadzie Miejskiej w Koszykówce Dziewcząt:

P. Bagińska, M. Pardo, M. Białomyzy, S. Boryszewska, A. Przestrzel ska, M. Wolińska, A. Kaszuba, K. Jagielska, E. Różycka, u. Durzyńska, A. Downar, prowadzący zespół ­w: Stefanowicz.

Daniel Rutkowski -mistrz województwa w biegu na 2000m z przeszkodami z wynikiem dającym I klasę sportową 5,.59,55, trener- M Jasionek.



2005/2006

I miejsce w Licealiadzie Miejskiej szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców oraz awans do II LIGI szkółponadgimnazjalnych woj. podlaskiego:

R. Chrostowski, Ł. Chludziński, M. Kazimierczuk, K. Kotomski, K. Nadolny, ol Pusz, R. Jastrzębski, M. Mika (op. B. Wróblewski).

I miejsce w Licealiadzie Miejskiej w drużynowym tenisie stołowym chłopców oraz IV m-ce w Licealiadzie Wojewódzkiej: Maciej Bartczak, Marcin Bartczak, M. Piotrowski, Ł. Piotrowski, M. Obrycki (op. M. Tarnacki).

II miejsce w Licealiadzie Miejskiej w tenisie stołowym dziewcząt oraz IV m-ce w Licealiadzie Wojewódzkiej: A.Antolak, K. Sowa, ~ Śmiarowska, E. Szymanowska (op. M Tarnacki).

II miejsce w Licealiadzie Miejskiej w koszykówce chłopców oraz VIII m-ce w Licealiadzie Wojewódzkiej: B. Lewandowski, K. Pitrusewicz, D. Brzóska, P. Muła, M. Piotrowski, T Faryna, P. Malinowski, R. Okuniewski, P. Żłobiński, Ł. Obrycki, G. Pędzich, D. Banasik, P. Polkowski, C. Wiśniewicz, M. Drożyner (op. K. Haponik).

II miejsce w Turnieju Tańca Hip-Hop i Break Dance Perfect Style 2 K. Żukowska (Ille), Gdańsk 2005 (op. MDK DŚTŁomża).

III miejsce w Licealiadzie Miejskiej w piłce siatkowej dziewcząt oraz VIII m-ce w Licealiadzie Wojewódzkiej:

P. Cieślik, A. Dąbrowska, S. Zaperl, A. Klimczuk, N. Lendo~ ol Wróblewska, D. Klepadło,ńska,A. Dymko, O. Wlodkowska (op. B. Wróblewski).

IV miejsce w Licealiadzie Miejskiej w koszykówce dziewcząt oraz XIII m-ce w Licea/iadzie Wojewódzkiej:



M. Wolińska, A. Kaszuba, A. Przestrzelska, S. Boryszewska, E. Różyczka, K. Flera, K. Jagielska, M. Dzierzgowska, K. Karwowska (op. w: Stefanowicz).

IV miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w aerobiku dziewcząt: Dybikowska, K. Korytkowska, P. Kisiel, J. Rumińska, A. Chrzanowska, K. Żukowska (op. M. Rutkowska).

IV miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w zawodach strzeleckich o "Srebrne Muszkiety" dziewcząt: E. Jankowska, E. Sobocińska, E. Czarnowska, M. Openchowska (op../: Sawicki).

V miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej dziewcząt w szachach: A. Kaszuba, ~ Śmiarowska,A. Załęska, D. Myśliwiec (op. M Rutkowska).

V miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej chłopców w szachach:

M. Sakowski, Ł. Skrodzki, H. Pompecki, R. Żebrowski (op. M. Rutkowska).

V miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej chłopców zawodów "Sprawni jak Żołnierze //:

7: Borkowski, R. Okuniewski, K. Górski (op../: Sawicki).

VII miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej chłopców w zawodach strzeleckich o "Srebrne Muszkiety" ­ ~ Grabowski, J. Wysocki, Ł. Śmiarowski (op../: Sawicki).

VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Biegach Przełajowych dziewcząt:

A. Terepka, J. Piotrowska, P. Korzeniecka, K. Sowa, J. Grabowska, M. Malinowska, K. Waśkiewicz, M. Okuniewska, K. Przestrzel ska, M. Górtatowska, l. Konopka, M. Tomaszewska (op. M. Jasionek).

IX miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt (zawodniczkijw.)

X miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej dziewcząt w zawodach "Sprawni jak żołnierze ":J. Nieciecka, M. Okuniewska, J. Piotrkowska, ~ Śmiarowska (op../: Sawicki).

XIII miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej dziewcząt w Lidze Lekkoatletycznej (op. M Jasionek)

XXIII miejsce w Licealiadzie Wojewódzkiej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców:

M. Czarniecki, K. Górski, P. Malinowski, R. Żebrowski, M. Walczyk, P. Ruszczyk, P. Szamański, M. Olejnik, R. Okuniewski, Ł. Rybicki.

Adrian Wiśniewski w Mistrzostwach Lekkoatletycznych w Białymstoku, w Memoriale im. Zbigniewa Dondziły uzyskał najlepszy wynik 10, 79s. na 100m.