In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

 

W czwartek, 8 września oficjalnie rozpoczął się IV Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich-Łomża „JA I TY”. Pierwsze wydarzenie związane z tą inicjatywą odbyło się w Domku Pastora i trwało ono od godz. 10:00 do 15:30. Został tam zaprezentowany szereg filmów dokumentalnych podejmujących temat niepełnosprawności. Pierwszym z nich był "Mój Tata Rockman", dokument którego głównym bohaterem jest ojciec reżyserki, 60-letni muzyk rockowy borykający się z poważnymi problemami zdrowotnymi spowodowanymi wylewem. Poza głównym wątkiem związanym z chorobą protagonisty, autorka tego dzieła postanowiła także opowiedzieć co nie co o przeszłości swojego ojca i jego karierze muzycznej.

            Tegoroczny Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich - "ŁOMŻA JA i TY" odbywa się w dniach 8-11 września. Razem z organizatorami, współpracę nawiązała klasa IIe o profilu dziennikarsko-filmowym, która wraz z Panią Jolantą Kowalewską i Panem Mirosławem Reszewiczem wezmą udział w projekcjach filmów w Domku Pastora. Punktem kulminacyjnym festiwalu będzie wystawa oraz koncert w Muzeum Przyrody w Drozdowie. Wszystkich chętnych zapraszamy!

                 Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich - "ŁOMŻA JA i TY"

08 - 11 września 2016

 W piątek 2 września w Muzeum Północno - Mazowieckim odbyło się otwarcie wystawy „Na szklanym ekranie”,  która rozpoczyna IV Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich „Łomża JA i TY”. Tematyką  było kino sprzed ponad 80-ciu lat oraz jego początek. W gablotach wystawowych znalazły się zdjęcia i plakaty promujące wyświetlany film we wczesnych latach dwudziestych.

O godzinie 9.00 na placu przed zabytkowym budynkiem II Liceum im. Marii Konopnickiej rozpoczęła się inauguracja nowego roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała dyrektor szkoły Jolanta Kossakowska. W krótkim przemówieniu zachęcała uczniów do wytężonej pracy i życzyła wszystkim samych piątek, a w przyszłości zdanej matury na 100%. Następnie przedstawiła nowych nauczycieli, którzy zasilą kadrę nauczycielską w tym roku szkolnym.

Dziś, 24 czerwca, w ten piękny, letni poranek zebraliśmy się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Wszyscy przybyli odświętnie ubrani, aby uroczyście pożegnać szkołę na wakacje.

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Jolanta Kossakowska. Pogratulowała młodzieży bardzo dobrych wyników w nauce i życzyła miłych wakacji po całorocznej ciężkiej pracy. Następnie wraz z wicedyrektor Elżbietą Nieciecką wręczyła nagrody książkowe oraz dyplomy uczniom za najwyższą średnią i 100% frekwencję, za udział w konkursach przedmiotowych, za pracę w gazetce "Przeciek".

Więcej artykułów…