In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

      8 czerwca w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbyły się wybory do  Młodzieżowej Rady Miasta. Spośród pięciu kandydatów mandat uzyskało troje z nich: Bartosz Choromański, Bogna Wiśniewska i Maciej Zduńczyk.

    Najwięcej, bo aż 111 głosów otrzymał Bartosz Choromański, który tak mówi o swoim sukcesie: ,, Nie spodziewałem się że z takim poparciem dostanę się do rady. Pokazało mi to jak wielu ludzi wzięło sobie do serca moje słowa i wiem, że nie mogę ich zawieść. Nie mogę się doczekać pierwszego posiedzenia rady, być może moim kolejnym krokiem będzie staranie się o tytuł wiceprzewodniczącego MRM”.

W piątek 8 czerwca 2018 w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej, w których startowało pięcioro uczniów szkoły: Bartosz Choromański, Bogna Wiśniewska, Adam Cwalina, Michał Potocki oraz Maciej Zduńczyk.

Czym kandydaci zachęcali do głosowania swoich rówieśników? Bartosz Choromański przekonywał głosujących, że jest osobą z dużym doświadczeniem, a członkostwo w Młodzieżowej Radzie Miasta będzie dla niego możliwością do samorealizacji oraz zrobienia czegoś dobrego dla mieszkańców miasta, a w szczególności uczniów łomżyńskich szkół.

10 kwietnia Samorząd Uczniowski umożliwił gimnazjalistom poznanie naszego liceum. Plakaty informujące o tym wydarzeniu powiesiliśmy w szkołach gimnazjalnych już dwa tygodnie wcześniej. Frekwencja była ogromna. Jak o roku nasza szkoła cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród przyszłych licealistów oraz ich rodziców.

         Spotkanie na auli prowadziły przewodnicząca samorządu Magdalena Kalska oraz jej prawa ręka wiceprzewodnicząca Paulina Rabek. Zachęcały przybyłych do starania się o przyjęcie do naszego liceum.

27 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia szkolnych nagród Marysieniek. Nagrody, w kategoriach wymienionych poniżej były wręczane po raz  20. 

Tegoroczni zwycięzcy:

·         Najbardziej Przyjazny Nauczyciel - Pani Profesor Katarzyna Kowalewska

·         Najbardziej Wymagający Nauczyciel Pani Profesor Elżbieta Kęsik

            W drugim tygodniu marca socjolog Pan dr Tadeusz Kowalewski z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży przeprowadził wykłady dla uczniów klas III  oraz I b i I c na temat zawodów przyszłości. Przybliżył wyzwania współczesnego rynku pracy, w tym informatyzację życia zawodowego. Wspomniał o skutkach starzenia się społeczeństwa i samotności dotykającej coraz więcej osób.

Więcej artykułów…