In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

,,… Nie jeden audiofil płakał widząc to całe ustrojstwo …” czyli o szkolnym radiowęźle


Każdego września co rok wielu pierwszoklasistów otwierało śledztwo. Śledztwo wagi ciężkiej, mianowicie gdzie znajduje się źródło muzyki włączanej na przerwach. Jedynie najbystrzejsi bezbłędnie lokalizowali to niepozorne pomieszczenie znajdujące się na parterze, na końcu korytarza, gdzie światło rzadko zaglądało. Mistyczny radiowęzeł, bo o nim tu mowa, zbudowany był z płyt wiórowych przesiąkniętych potem uczniów (szatnia WF znajdowała się tuz obok). Nie miał okien. Nie miał nawet klamki. W zamian posiadał bogatą historię.

W tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłych latach o stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego mogli ubiegać się uczniowie i uczennice klas II. Ostatecznie na kandydowanie zdecydowały się same dziewczyny: Zuzanna Krzeczkowska, Patrycja Malinowska, Karolina Poliszkiewicz oraz Aleksandra Szczyglewska. Wybory odbyły się 15 lutego2016 r. Frekwencja na tajnym głosowaniu wyniosła ponad 65 %.

Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego zaangażował się w akcję „Pola Nadziei” fundacji ,, Pomóż im” 20 października ubiegłego roku (o czym pisaliśmy na naszej stronie internetowej). Na stronie internetowej www.pomozim.org.pl czytamy:

Początkowo nasza działalność koncentrowała się na dbaniu o dobro chorych dzieci – małych pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. 

Cool Boże, jak ten czas leci. Gdy piszę ten tekst do matur zostało około 80 dni. Po studniówce zostały już tylko wspomnienia, no i parę dziur w ścianach czy podłodze, niechcący uszkodzonych przy dekorowaniu sal. Nauczyciele mówią „wytrzymajcie te dwa miesiące, nie zróbcie niczego nierozważnego na koniec”, a większość trzecioklasistów w końcu wzięła się za naukę, dotrzymując postanowienia „uczę się po studniówce”.
Mnie natomiast udzielił się nastrój do podsumowań, głównie za sprawą pani Czajkowskiej, która „wydusiła” ze mnie ten artykuł. Dotarło do mnie, że trzeba znaleźć opiekę dla czegoś, co stworzyliśmy razem z Weroniką Dardzińską, Maćkiem Gackim i Weroniką Blusiewicz – Grupy Teatralno - Kabaretowej „Nierówno pod sufitem”. Dziwna jest świadomość, że nasza „rodzina założycielska” już nie wystąpi pod tym szyldem.
A zaczęło się… W sumie nie wiem od czego. Chyba od zapotrzebowania Samorządu Uczniowskiego na jakąś małą część artystyczną, wspólnych wrażeń po wycieczce na „Upiora w operze” oraz fascynacji sztuką Mrożka, którą koniecznie chcieliśmy wystawić. Niewykonalność tego planu szybko uświadomiła nam pani polonistka Barbara Chojnowska, podsuwając nam jednocześnie fragment „Ferdydurke” Gombrowicza. Po niezliczonej ilości godzin, wielu
 

Miss Walentynek :   
© Julia Rusin IIe     
© Aleksandra Szczyglewska IIf
Mister Walentynek: 
© Mateusz Piekarski IIa3

15 lutego 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole pocztę walentynkową. W ten tajemniczy sposób można było wyznać swoja sympatię bliskiej lub zupełnie nieznanej osobie ze szkoły. Tego dnia rozdano walentynki i wybrano także Miss i Mistera Walentynek (wyniki na plakacie), czyli osoby, które otrzymały najwięcej liścików i kartek.

Więcej artykułów…