In terms of uk replica watches watches, different groups hold different opinions. Some love them, some hate them. I for one, fall under the first category, and from what I can tell, so do the majority of those hurt by the replica bug. Now, like all non-original merchandise, there are great fake replica rolex watches out there but there are atrocious ones as well. In order to know whether an IWC is real or not, you need to identify a few things about the real ones at first. You may already know that there are great differences among Replica Watches Panerai in quality . But that’s the replica world. Some are extremely high in authenticity and quality, while others are… let’s say inferior. Since high-end Rolex replica watches are quite popular recently it is very difficult to distinguish the differences between the real and the Replica handbags , so it becomes necessary to get yourself to know the minor differences between the two categories. In some cases, it is much better to step further and seek for the assistance of a trained professional in determining whether your designer replica handbags is real or not.
Język czatów internetowych jest:
 

Turniej siatkówki dziewcząt

2 grudnia 2015 roku odbył się kolejny turniej siatkówki dziewcząt w ramach II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego. Tym razem graliśmy w sali sportowej Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. W pierwszym meczu nasze dziewczęta gładko pokonały I LO Łapy 2:0. W drugim meczu graliśmy z ZSZ Wysokie Mazowieckie. W tym przypadku nie poszło nam tak łatwo, ale finalnie po ciężkiej i wyczerpującej walce nasze siatkarki wygrały 2:1. W skład drużyny wchodzą: Jankowska Martyna- kapitan IIIc, Gnatowska Martyna IIb, Sokołowska Emilia IIb, Bojanowska Magda IIe, Czarnecka Anita IIIe, Olszak Adriana IIc, Sasinowska Aleksandra IId, Skarżyńska Kinga Id, Wardaszka Aleksandra IIb, Pstrągowska Izabela Ic. Brawo dziewczyny!

Opiekun drużyny Sławomir Kalski

 

 Wojewódzki finał tenisa stołowego

Po wygranej w Licealiadzie Grupy Zachodniej drużyny dziewcząt i chłopców tenisa stołowego uczestniczyły w Finale Wojewódzkim. Zawody te odbyły się 1 grudnia 2015 roku w Suchowoli. Zawodniczki i zawodnicy grali na miarę swoich możliwości i umiejętności. Zajęli odpowiednio: dziewczęta- IV miejsce, chłopcy- V miejsce.

 Skład drużyny dziewcząt: Sakowicz Ewelina Ic, Obrycka Angelika IIIb, Zawadzka Monika Ie, Wądołowska Urszula Ic. W skład drużyny chłopców wchodzą: Lipiński Lukasz IIId, Rachubka Mateusz IIId, Cwalina Karol Ia, Bagiński Artur Id. Gratulujemy wyników.

                                                                                                                                   Trener Sławomir Kalski

 

Turniej II Ligi Futsalu

W dniu 23.11.2015 w naszej szkole odbył się turniej ll Ligii futsalu w Licealiadzie województwa podlaskiego. Gościliśmy drużyny zespołu szkół ZSEiO nr 6 w Łomży, ZSTiO nr 4 w Łomży, ZSOiZ Mońki. W pierwszym meczu, który graliśmy z ZSOiZ ponieśliśmy porażkę w wyniku 8:3, zaś w drugim meczu z ZSTiO wygraliśmy wynikiem 5:4. Skład drużyny ll LO im. Marii Konopnickiej w Łomży :

-Sejnowski Łukasz

-Szeligowski Łukasz

Sukces dziewcząt w LicealiadzieW dniu 17 listopada w Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce ręcznej Dziewcząt odbył się mecz pojedyńczy w SP nr 10. Grał zespół II LO Łomża i ZSEiO nr 6 Łomża. Nasze dziewczęta wygrały 25:5.Gratulacje!

Natomiast 18 listopada w Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt odbył się mecz pojedyńczy rozegrany w hali sportowej II LO. W meczu wzięły udział drużyny IILO Łomża i LO Zambrów. Nasza drużyna dziewcząt wygrała 50:11. Brawo dziewczyny!Waldemar Stefanowicz

Licealiada Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

W dniu 21.11.2015r. w ZSIEiO nr 6 w Łomży drużyny dziewcząt i chłopców II LO startowały w Licealiadzie Grupy Zachodniej w Drużynowym Tenisie Stołowym. Był to również półfinał województwa podlaskiego. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli pierwsze miejsca, uzyskując awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 1.12.2015r. w Suchowoli. Skład drużyny dziewcząt: Sakowicz Ewelina Ic, Obrycka Angelika IIIb, Zawadzka Monika Ie, Wądołowska Urszula Ic. Skład drużyny chłopców: Lipiński Łukasz IIId, Rachubka Mateusz IIId, Cwalina Karol Ia.

 Trener: Kalski Sławomir

 

 Licealiada Futsalu

 

W dniu 12.11.2015 odbyła się Licealiada futsalu II ligi chłopców w naszej hali sportowej.

Gościliśmy drużyny ZSEiO w Łomży, z którą wygraliśmy wynikiem 4:1.

 

Turniej ll ligi siatkówki dziewcząt
 
W dniu 18.11.2015 r. z ZSEiO nr 6 w Łomży odbył się turniej ll ligi siatkówki dziewcząt w ramach Licealiady województwa podlaskiego. Zawodniczki ll LO zwyciężyły zarówno z zespołem ZSEiO nr 6 jak i z zespołem lll LO w Łomży. Oba mecze wygraliśmy po 2:0.

W dniu 17.10.2015r. reprezentacje dziewcząt i chłopców pod opieką p. Marcina Jasionka i Sławomira Kalskiego wzięły udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.  Na drugim stopniu podium uplasowała się uczennica klasy Ib Justyna Bagińska, która osiągnęła najlepsze miejsce spośród wszystkich uczniów  IILO. Pozostałe wyniki indywidualne i zespołowe podamy po oficjalnym komunikacie PWSZS w Białymstoku. Chciałbym nadmienić, że wystartowaliśmy w tych zawodach jako jedyna szkoła z Łomży.

     Sławomir Kalski

II Liceum piąte w województwie!

Otrzymaliśmy wyniki klasyfikacji sportowej w województwie podlaskim roku szkolnego 2014/2015. Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Białymstoku brał pod uwagę 11 dyscyplin sportowych. Na 83 sklasyfikowane szkoły my uklasyfikowaliśmy się na piątym miejscu i tym samym mamy najlepsze osiągnięcia sportowe w Łomży.

Więcej artykułów…