Dyrekcja:

mgr Kossakowska Jolanta - dyrektor, nauczyciel chemii
mgr Nieciecka Elżbieta - wicedyrektor, nauczyciel języka niemieckiego
mgr Haponik Konrad - wicedyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego

Nauczyciele:

  •  mgr Adasiewicz - Zawadzka Agnieszka - jęz.angielski
  • mgr Borawska Bożena - matematyka
  • mgr Bukowski Paweł - WOS
  • mgr Chajęcki Tomasz - historia
  • mgr Charubin Joanna - fizyka
  • mgr Chodorowska Aleksandra - wychowanie fizyczne
  • mgr Chojnowski Jan - geografia
  • mgr Cichowicz Robert - matematyka
  • mgr Czajkowska Izabela - pedagog 
  • mgr Dąbrowska Dorota - jęz.polski
  • mgr Dąbrowska Magdalena - jęz.angielski
  • mgr Dudziec Marzena - bibliotekarz
  • mgr Jasionek Marcin - wychowanie fizyczne
  • mgr Kalski Sławomir - wychowanie fizyczne
  • mgr Kęsik Elżbieta -fizyka
  • mgr Kossakowski Bernard - edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Kossakowski Janusz - informatyka
  • mgr Kowalewska Jolanta - jęz.niemiecki
  • mgr Kryszajtys Maria - jęz.polski
  • mgr Lutostańska Sylwia - pedagog specjalny
  • mgr Łuba Anna - biologia
  • mgr Małkowski Mariusz - historia
  • mgr Mianowski Adam - religia
  • mgr Mieczkowska Grażyna - chemia
  • mgr Najda Maria - biologia
  • mgr Nitkiewicz Anna - edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Ovchinnikova Tatiana - jęz.angielski
  • mgr Pietruszewski Wojciech - wychowanie fizyczne
  • mgr Pijanowska Beata - jęz.polski
  • mgr Ramotowska Irena - matematyka
  • mgr Reszewicz Mirosław - jęz.polski
  • mgr Rosińska - Chojnowska Małgorzata - jęz.polski
  • mgr Rutkowska Marzanna - WOK
  • mgr Rybicka Dorota - chemia
  • mgr Rzepnicka Bogumiła- religia
  • mgr Sierzputowska Adrianna -jęz.niemiecki
  • mgr Siwik Agata - matematyka
  • mgr Sobocińska Małgorzata - jęz.angielski
  • mgr Stefanowicz Waldemar - wychowanie fizyczne
  • mgr Szczepara Leszek - jęz.angielski
  • mgr Szeligowska Agnieszka - bibliotekarz
  • mgr Szulc - Kubrak Agata - jęz.angielski
  • mgr Ścisłowska Halina - pedagog
  • mgr Śimon Jolanta - jęz.rosyjski
  • mgr Trzcińska Beata - jęz.niemiecki
  • mgr Wasilewska Marzena - doradztwo zawodowe
  • mgr Wojewoda Marta - religia
  • mgr Wysocka-Bienias Marta - jęz.angielski

 

 

 

Wychowawcy klas w r.szk. 2019/2020 :

kl.l.IA -mgr Sławomir Kalski 

kl.IB - mgr Dorota Rybicka

kl.IC- mgr Jan Chojnowski

kl.ID - mgr Joanna Charubin

kl.IAG - mgr Leszek Szczepara

kl.IBG - mgr Agata Siwik

kl.ICG - mgr Bożena Borawska

kl.IDG - mgr Robert Cichowicz

kl.II A - mgr Maria Najda

kl,II B - mgr Anna Łuba

kl.II C - mgr Beata Pijanowska

kl.II D - mgr Agata Szulc - Kubrak

kl.II E - mgr Mirosław Reszewicz

kl.IIIA - mgr Magdalena Dąbrowska

kl.IIIB - mgr Beata Trzcińska

kl.IIIC - mgr Agnieszka Adasiewicz- Zawadzka

kl.IIID - mgr Tatiana Ovchinnikova

 kl.IIIE - mgr Grażyna Mieczkowska

kl.III F -mgr Katarzyna Kowalewska

Pracownicy administracji:

Marczak Bożena
Pietruszewska Małgorzata
Stachowiak Marianna
Śleszyńska Maria

Sekretarz szkoły:

  Wysocka Elżbieta

Higienistka szkolna:

   Antoniewicz Edyta 

 

Pracownicy obsługi:
Bęczkowska Grażyna
Gryczan Bożena
Jarząbek Katarzyna
Andrzejczyk Beata

 

Sobieski Wojciech
Barczewski Andrzej
Borawska Wanda
Kamińska Hanna
Święćkowska  Ewa
Mroczkowska Teresa
Stachowiak Janusz
Świerszcz Marek

Włodarczyk Piotr

Pietruszewska Elżbieta